Jau piekto reizi Baleta festivāls tiks atklāts "Origo"

Turpinot tradīciju, jau piekto reizi Starptautiskā Baltijas baleta festivāla atklāšanas koncerts notiks Rīgas Dzelzceļa stacijā, kuras teritorijā šobrīd veiksmīgi operē tirdzniecības centra “Origo” veikali. 10.Starptautiskā Baltijas baleta festivāla atklāšanas koncertā, kas notiks 27. aprīlī, plkst. 17.00 starptautiskajā zālē, uzstāsies Latvijas Nacionālās operas baleta mākslinieki, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskā orķestra pavadībā.
“Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, esam gandarīti, ka šāda veida kultūras pasākumi rod atsaucību. Arī šogad gan tirdzniecības centra apmeklētājiem, gan dzelzceļa pasažieriem būs iespēja par brīvu baudīt augstākās proves dejas mākslu un mūziku, tādejādi pasniedzot lielisku dāvanu rīdziniekiem, gan tās viesiem,” lēmumu segt festivāla atklāšanas koncerta izmaksas argumentē “Origo” direktors Aleksandrs Ņemirovskis.
“Festivāla galvenā doma ir popularizēt baleta mākslu, kopā pulcinot interesantas klasiskās un modernās baleta trupas no visām Baltijas jūras valstīm. Festivāls, kurš kopā pulcina mākslas interesentus un mīļotājus, jau ir ieguvis stabilu vērtību Latvijas kultūras dzīvē,” stāsta Starptautiskā Baltijas baleta festivāla direktore Lita Beiris.
“Mēs vēlamies turpināt veidot “Origo” stacijas laukumu kā multifunkcionālu pilsētas centru, kurā notiek dažādi koncerti, izstādes un festivāli,” pasākuma organizēšanu skaidro A.Ņemirovskis.
“Rīkojot augstvērtīgus un dažādai auditorijai interesējošus pasākumus, mūsu mērķis ir mainīt apmeklētāju ieradumus, kā arī stacijas un tirdzniecības centru tēlu,” skaidro A.Ņemirovskis.
Tirdzniecības centra “Origo” telpās vairākkārt ir notikuši dažādi kultūras pasākumi, kuri ir piesaistījuši ne tikai dzelzceļa pasažierus un tirdzniecības centra apmeklētājus, bet arī īstenus mākslas cienītājus.
“Šogad septembrī jau trešo reizi notiks Starptautisks Folkmūzikas festivāls , kura ietvaros jau maijā notiks trīs koncerti. Kā unikālākais no tiem būs Šanhajas opera – skaists priekšnesums, ar profesionāla Ķīnas cirka un austrumu cīņas elementiem”, stāsta A.Ņemirovskis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s