Žurnāls un portāls «Jelgavnieki.lv» mainījis nosaukumu


Jelgavā populārais nedēļas žurnāls un interneta portāls «Jelgavniekiem.lv» mainījis nosaukumu un turpmāk sauksies «Jelgavnieki.lv». Žurnāla un portāla «Jelgavnieki.lv» galvenais redaktors Māris Papēdis piebilst, ka tuvākajās dienās tiks oficiāli mainīts arī SIA nosaukums, atgādinot, ka līdz šim žurnāla un portāla izdevēja nosaukums bija SIA «Nedēļa Jelgavā».


«Ar jauno nosaukumu vairs nenotiks pat teorētiska jelgavnieku dalīšana – mēs un jūs, jo mūsu iepriekšējais nosaukums «Jelgavniekiem.lv» vedināja domāt, ka tā varētu būt, sak’ mēs un viņi. Ar jauno nosaukumu paziņojam, ka mēs ar saviem lasītājiem neko nedalām, bet gan esam vienoti,» informē Māris Papēdis.


Viens no pārmaiņu iemesliem esot tas, ka lasītāju sarunās portāla un žurnāla nosaukums reti minēts pareizi. Māris Papēdis zināja teikt, ka parasti jau esot teikuši, ka «Jelgavnieki» raksta, «Jelgavnieki» vēlas, «Jelgavnieki» ierosina utt. «Tagad arī oficiāli sauksimies tā, kā mūs jau sen dēvē lasītājs,» uzsver Māris Papēdis.


Māris Papēdis arī piebilst, ka visā pasaulē interneta portāli tiecas pēc iespējas īsākiem nosaukumiem, un līdz ar pārmaiņām jaunais nosaukums ir par diviem burtiem īsāks.


Māris Papēdis atgādina, ka pēdējā laikā notikusi izdevēja SIA «Nedēļa Jelgavā» īpašnieku un amatpersonu maiņa, un tas esot bijis labs brīdis, lai veiktu pārmaiņas portāla un žurnāla nosaukumā, kā arī ieviestu kvalitatīvus uzlabojumus.


SIA «Nedēļa Jelgavā» kopš 2008.gada decembra pieder Kristianam Rozenvaldam, kuram pieder arī SIA «CorpMedia», kas izdod vairākus nozares un organizāciju izdevumus, tai skaitā žurnālu «Tūrisms» un citus. SIA «Nedēļa Jelgavā» veido žurnālu un portālu «Jelgavnieki.lv», kā arī krievu valodā iznākošo nedēļas laikrakstu «Елгавчанам.ру», kam arī plānots mainīt nosaukumu. Žurnāls «Jelgavnieki.lv» latviešu valodā iznāk katru pirmdienu, tirāža 15 000 eksemplāri.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s