Jelgavniekam bronza Latvijas čempionātā skvošā

Ar senioru un junioru spēlēm “Zelta boulinga” skvoša kortos Rīgā sestdien, 24.oktobrī sākās 7.Latvijas čempionāts skvošā. Sekmīgi startēja arī jelgavnieks Pauls Pierhurovičs, kurš izcīnīja bronzas medaļu junioru grupā vecumā no 15 līdz 19 gadiem.


Latvijas čempionu titulu ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās tiks noskaidroti nedēļu vēlāk – 1.novembrī, kad startēt plāno arī vairāki jelgavnieki, tai skaitā skvoša trenere no sporta un atpūtas centra “Fitland” Baiba Lulle un Dace Ferdate, kura cītīgi trenējās “Fitland” skvoša kortos un ar labām sekmēm jau startējusi vairākās Latvijas mēroga skvoša sacensībās. Vīriešu konkurencē piedalīsies arī Jelgavas 2009.gada čempions Juris Čūders, kā arī Kristians Rozenvalds.


Pauls Pierhurovičs skvošā trenējas tikai pusgadu un šīs bija tikai viņa otrās sacensības skvošā. “Ņemot vērā salīdzinoši nelielo treniņu un sacensību pieredzi, tas ir uzteicams panākums,” par audzēkņa panākumu gandarīta viņa skvoša trenere no sporta un atpūtas centra “Fitland” Baiba Lulle. Viņa pauž cerību, ka tas iedvesmos arī citus jauniešus pievērsties skvošam, kas ir ļoti atraktīva, dinamiska, intelektuāla sporta spēle. Baiba Lulle arī atgādina, ka skolēniem “Fitland” tiek piedāvāta īpaša skvoša treniņu programma.


Latvijas čempionāta bronzas mačā Pauls Pierhurovičs ar rezultātu 3:1 pārspēja liepājnieku Matīsu Imboviču, kuram pirms tam ar šādu pat rezultātu piekāpās apakšgrupas spēlē. Zelta medaļu izcīnīja rīdzinieks Andrejs Sautins, sudrabs – liepājniekam Tomam Blumbergam.


24.oktobrī notika čempionāta spēles arī senioriem, kurās piedalījās arī jelgavnieks Kristians Rozenvalds, kurš 12 dalībnieku konkurencē ierindojās 12. vietā. “Pēdējā vieta, protams nav iepriecinoša, taču sacensībās vienmēr kādam ir jāpaliek pēdējam, un ja tu izvēlies sacensībās piedalīties, tev ir jāprot netikai priecāties par uzvaru, bet arī samierināties ar zaudējumu. Turklāt, izspēles bija spraigas un pat skaistas, tāpēc par savu sniegumu nevaru kaunēties,” komentē K.Rozenvalds, piebilstot, ka bija gandarīts par iespēju mēroties spēkiem ar Latvijas spēcīgākajiem vīriem, kas vecāki par 35 gadiem. Turklāt, Kristianam Rozenvaldam vēl būs iespēja sevi pierādīt Latvijas čempionāta pamata turnīrā 1.novembrī.


Senioru grupā uzvaru spraigā finālmačā izcīnīja turnīra jaunākais dalībnieks Agris Muravjovs no Rīgas, sudrabs arī rīdziniekam – Gunāram Priževoitam, bronza – Ivaram Liepiņam no Liepājas. 6.vietu izcīnija kādreizējais jelgavnieks Andrs Brizgo, kurš nu jau divus gadus dzīvo Rīgā un parālēli ar apsīkušo nekustamo īpašu biznesu, šobrīd darbojas arī kā skvoša treneris “Zelta boulinga” skvoša kortos.


Plašāka informācija:

Baiba Lulle, +371 29 455142

baiba_lulle@inbox.lv


Skatīt bilžu galeriju:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s