"eDietologs” nebija gatavs tik lielam vizīšu skaitam

Lielā klientu pieplūduma dēļ, 23.jūlijā no paša rīta ir apgrūtināta “eDietologa” lietošana. Programmas veidotāji vienlaicīgi ir patīkami pārsteigti par lielo interesentu atsaucību un apbēdināti par to, ka nespēj sniegt interesentiem solīto.


“Problēmas visdrīzākajā laikā tiks novērstas un katrs, kurš būs uzsācis liekā svara diagnostiku varēs to pabeigt sev izdevīgā laikā. Par to visi klienti tiks apziņoti individuāli,” informē Sabiedrības Veselības Institūta valdes loceklis Vilnis Baltiņš un vienlaicīgi atvainojas visiem, kuriem ir radušās problēmas ar eDietologa lietošanu

“Problēmas radās pēc tam, kad atklātībā tika nodota informācija par Sabiedrības Veselības institūta jaunāko bezmaksas produktu – “eDietologu”. Negaidīti lielais pieprasījumu skaits apturēja raitu programmas darbību,” informē Vilnis Baltiņš.

Vilnis Baltiņš arī uzskata, ka lielā interese par šadu datora programmu ir likumsakarīga, jo Latvijā ļoti daudzus cilvēkus nomāc liekais svars, kā arī ir problēmas ar veselīgu dzīves veidu un uzturu.

“eDietologs” ir interneta vidē lietojama datorprogramma, kura spēj noteikt katra individuālā lietotāja liekā svara iemeslus un ieteikt konkrētus risinājumus, kā no šīm problēmām atbrīvoties.

Plašāka informācija:
Sabiedrības Veselības Institūts
Valdes loceklis Vilnis Baltiņš, mob: 29488481

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s