„Dino Zoo” tirgo arī plašpatēriņa dzīvnieku barību

Lielākais zooveikalu tīkls „Dino Zoo” ir paplašinājis savu sortimentu ar Latvijā un pasaulē populārajiem zīmoliem: Friskies, Darling, Kitekat, Whiskas, Chappi un Pedigree.

Kā pastāstīja uzņēmuma vadītājs Kaspars Siļķe, līdz šim „Dino Zoo” pircējiem piedāvāja galvenokārt tikai profesionālās klases barību, ko vetārsti, dietologi un profesionālie audzētāji atzīst par visveselīgāko mājas mīluļiem.


„Mūsu vēlme tomēr ir piedāvāt pilnvērtīgu produktu sortimentu – no ekonomiskā jeb lētā gala līdz „augstākajiem plauktiem”, cenšoties pārstāvēt to plašā klāstā, un uzrunāt arī to patērētāju, kurš savam mīlulim izvēlas cenā pieejamākas preces,” skaidro Kaspars Siļķe.

Cenas šiem produktiem „Dino Zoo” veikalos nebūs augstākas kā lielveikalos, turklāt izmantojot lojalitātes kartes, iepirkšanās sanāks pat izdevīgāka. Katru mēnesi daudzas šo zīmolu preces būs iegādājamas akcijās par īpaši izdevīgām cenām, par ietaupīto naudu pircēji varēs vēl iepriecināt savu mīluli ar jaunu rotaļlietu vai īpašu gardumu, kas „Dino Zoo” veikalos ir visnotaļ plašā izvēlē.

„Laiki mainās, un arī mēs maināmies, lai šajos laikos nodrošinātu saviem klientiem pēc iespējas izdevīgāku pakalpojumu,” tā Kaspars Siļķe.


“Dino Zoo” ir Latvijā lielākais zooveikalu tīkls – šobrīd tajā ir 26 veikali, kas atrodas Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās populārākajos tirdzniecības centros. Vidējā veikala platība ir 108 m2. 2009. gada apgrozījums bija 3,8 miljoni Ls.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s