STENDERS ielūdz uz preses konferenci – atpūtas braucienu ar kuģītiSTENDERS š.g. 23.09. plkst. 16:00 organizē preses konferenci kā atpūtas braucienu ar kuģīti „Darling”, lai informētu par:
– 9 gadu dzimšanas dienas pasākumiem STENDERS veikalos visā Latvijā;
– STENDERS jaunās matu kopšanas produktu līnijas palaišanu tirgū;
–  un citiem uzņēmuma nākotnes plāniem.
Kuģīti „Darling” izvēlējāmies, lai vienlaicīgi ar preses konferenci, kopīgi mīļā un mājīgā atmosfērā, ar siltu tēju un gardām uzkodām nosvinētu STENDERS 9. dzimšanas dienu un jubilejas desmitgades svinību aizsākšanu.
Kuģītis „Darling” aties no piestātnes Bastejkalnā ceturtdien, 23.09. plkst.16:00. Paredzamais izbrauciena garums – 40 min.
Katram viesim dāvināsim mūsu galveno jaunumu – STENDERS jaunos matu kopšanas līdzekļus.
Sakarā ar to, ka uz kuģīša „Darling” varam uzņemt ne vairāk kā 15 žurnālistus, lūdzam visus interesentus iepriekš pieteikties līdz 22.09. STENDERS Mārketinga komunikācijas vadītājai Maijai Āboliņai, rakstot e-pastu: maija.abolina@stenders.lv, kā arī sagaidīt apstiprinājumu līdzdalībai braucienā.
Tiem žurnālistiem, kuriem kādu iemeslu dēļ nebūs iespēja piedalīties STENDERS preses braucienā, bet kuri vēlas būt lietas kursā par STENDERS aktualitātēm, nosūtīsim visu informāciju uz norādītajām adresēm. Pieteikumus ar norādītu adresi lūdzu sūtīt Maijai Āboliņai uz e-pastu: maija.abolina@stenders.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s