Preses brīfings par Baltkrievijas uzņēmēju apvienības pārstāvniecības atklāšanu

2010.gada 9 decembrī Rīgā sadarbībā ar Baltkrievijas Republikas vēstniecību Latvijas Republikā notiks preses konference veltīta Baltkrievijas uzņēmēju apvienības „Republikāniskā uzņēmējdarbības konfederācija” pārstāvniecības oficiālajai atklāšanai Latvijā.


Šī ir pirmā Baltkrievijas nevalstisko uzņēmēju apvienību pārstāvniecība kā Latvijā, tā Eiropas Savienībā kopumā, kuras viens no galvenajiem uzdevumiem būs veicināt biznesa kontaktus starp Baltkrievijas un Latvijas uzņēmējiem un uzņēmēju organizācijām.

„Republikāniskā uzņēmējdarbības konfederācija” (turpmāk Konfederācija) ir lielākā nevalstiskā biznesa asociācija Baltkrievijā, kas dibināta 2007.gada 2.augustā Minskā.Konfederāciju dibināja: sabiedriskā organizācija „Minskas galvaspilsētas uzņēmēju un darba devēju savienība”, Brestas, Vitebskas, Grodņas, Moģiļevas apgabalu biznesa asociācijas, republikāniskā arodbiedrība «Садружнасць», reģionālie uzņēmējdarbības atbalsta centri, vairāki fondi un sabiedriskās organizācijas.

Konfederācijas dibināšanu atbalstīja Starptautiskās finanšu korporācijas pārstāvniecība Baltkrievijā (http://www.ifc.org) un Eiropas mazo un vidējo uzņēmumu asociāciju konfederācija (http://www.cea-pme.org ).

Konfederācijas mērķi ir veicināt Baltkrievijas uzņēmēju reģionālo un starptautisko sadarbību, sniegt atbalstu uzņēmējiem, iesaistīties uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, veicināt biznesa dialogu ar valsts varas institūtiem.

Preses konferences laiks un vieta: 2010.gada 9.decembrī no plkst. 11.00. līdz 13.00. Ziņu aģentūras “BALTIC NEWS SERVICE” telpās Marijas ielā 13, korpuss 1, 3. stāvs («Berga bazārs»).

Preses konferencē piedalīsies: Baltkrievijas Republikas Ārkārtējais un Pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Aleksandrs Gerasimenko un „Republikāniskās uzņēmējdarbības konfederācijas” Augstākās koordinācijas padomes priekšsēdētājs , sabiedriskās organizācijas „Minskas galvaspilsētas uzņēmēju un darba devēju savienības” priekšsēdētājs Vladimirs Karjagins.

Kontaktiem:
“Republikāniskā uzņēmējdarbības konfederācija” pārstāvniecība Latvijā.
Reģ.Nr. 40006014729, Krišjāņa Barona ielā 20/22-602, Rīgā, Latvija, LV-1011.
Tālr.: +371-67821294, e-mail: rce.riga@gmail.com. http://rce-ale.org
Mob. tālr. +371 22025857

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s