Grand Prix iespaidīgas balvas pēc grāmatu pirkuma

28.februārī notika starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” un šobrīd 20 gadus svinošā apgāda “Jumava” kopīgi organizētās spēles “Grand Prix” fināla izloze. 205 veiksminieki savā starpā sadalīja balvu fondu, kura kopējā vērtība pārsniedza Ls 35000.
 

“Grand Prix” spēles lielā balva bija Ls 20000, taču saskaņā ar spēles “Grand Prix” nolikumu, ja spēles dalībnieks bija nosūtījis savu atbildi pirmo septiņu dienu laikā, tad viņam pie galvenās balvas tika pievienoti vēl Ls 4000 liela lojalitātes balva, tādējādi sekmējot, ka citkārt spēles dalībnieki savu pieteikumu sūta nekavējoties.
Tika izlozēta arī Speciālbalva – automašīna “Škoda Yeti” gandrīz Ls 10 000 vērtībā. Vēl viens dalībnieks ieguva Ls 500, vēl 2 dalībnieki ieguva Ls 250, bet 200 spēles dalībnieki ieguva veicināšanas balvu  – Ls 5.

“Grand Prix” fināla izlozi vadīja aktieris Harijs Spanovskis, klātesot arī apgāda “Jumava” prezidentam Jurim Visockim, starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” pārstavniecības Latvijā SIA “RD Baltic” valdes loceklim Ričardam Bernotavičiusam, kā arī “Grand Prix” komitejas priekšēdētājai Annai Pavlovskai. Izlozi uzraudzīja arī neatkarīgs auditors Gatis Ulinskis no Servisa audita kompānijas “Dorus” un Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas vecākie  inspektori Vladislavs Sokolovskis un Voldemārs Romans, kā arī datortehnoloģiju speciālists Mindaugas Pelionis, kura pārraudzībā bija datorprogrammu, ar kuras palīdzību tika atlasīti uzvarētāji.

“Grand Prix” fināla izlozes TV ierakstu varēs noskatīties otrdien, 1.martā “LNT” pēc raidījuma “Tautas Balss”, savukārt pilns laimējušo saraksts tiks publicēts laikraksta ”Neatkarīgā Rīta Avīze” piektdienas, 4.marta numurā. Pilns laimējušo saraksts tiks publicēts arī interneta vietnē http://www.grandprix.lv.

Atgādinām, ka “Grand Prix” spēle aizsākās 2010.gada rudenī, kad piedāvājumu piedalīties “Grand Prix” spēlē saņēma tikai ierobežots Latvijas iedzīvotāju skaits, kas tika atlasīts nejaušā kārtībā. Šie izredzēti cilvēki saņēma aploksnes ar piedāvājumu iegādāties lieliskas grāmatas pa pastu, kādas citās tirdzniecības vietās nav pieejamas, kā arī iespēju laimēt iespaidīgas naudas balvas. Viņiem tikai bija jāatsūta atbilde spēles organizatoriem, lai piedalītos šajā “Grand Prix” finālā.

Ar spēli “Grand Prix” ir aizsākts vēl nebijis grāmatu tirdzniecības veids Latvijā – grāmatu tirdzniecība pa pastu, ļaujot tās iegādāties tikai tiem cilvēkiem, kuri saņēmuši speciālo piedāvājumu. Apgāda “Jumava” vadītājs Juris Visockis norāda, ka citās valstīs šāds grāmatu tirdzniecības veids darbojas jau vairākus gadus. “Priecājos par jaunu iespēju Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt grāmatas, kuras tiek īpaši izvēlētas un sagatavotas šim projektam, šādi pievēršot uzmanību to vērtīgajam saturam un unikalitātei, kas citkārt varētu pazust grāmatnīcu plauktos,” stāsta Juris Visockis. Viņš arī cer, ka nākotnē šādā veidā varēs piedāvāt ne tikai ārzemju tulkojumus, bet arī latviešu oriģinālliteratūru un uzsver, ka laimētāji ir pilnīgi visi “Grand Prix” dalībnieki, jo viņi ir ieguvuši izcilas grāmatas.

“Līdzīga pieredze Lietuvā, kur spēle notiek jau kopš 2005. gada, liecina, ka pirmajā brīdī šķietamā uzbāzība vainagojas ar milzīgu interesi, jo īpaši no tiem iedzīvotājiem, kuriem nav nav nosūtīts “Grand Prix” speciālais piedāvājums, jo viņiem tad nav iespējas saņemt iekāroto preci pat vairākkārtīgi pārmaksājot,” stāsta Ričardas Bernotavičius.

Pēc veiksmīgās izlozes ir pamats cerēt, ka šis ir jaunu brīnišķīgu tradīciju sākums “Reader’s Digest” un “Jumavas” organizētajai “Grand Prix” spēlei. “Esmu pārliecināts, ka turpmāk, saņemot piedāvājumu piedalīties “Grand Prix”  spēlē, saņēmējs novērtēs, ka viņai jau ir laimējies, jo šāda iespēja arī turpmāk tiks piedāvāta tikai ierobežotam Latvijas iedzīvotāju skaitam. “Iesaku cilvēkiem šo iespēju izmantot. Atsakoties piedalīties spēlē, tiek zaudēta iespēja saņemt turpmākos piedāvājumus, ko pēc tam var nākties nožēlot,” aicina “Reader’s Digest” pārstavniecības Latvijā SIA “RD Baltic” valdes loceklis Ričardas Bernotavičius.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s