Uz jaunatvērto “Dino Zoo” kopā ar dzīvniekiem

Imantā jaunatvērtajā tirdzniecības centrā “Damme” darbojas arī lielākais un jaunākais “Dino Zoo” veikals Latvijā. Līdzās jau ierastajām precēm un pakalpojumiem, klientiem pieejama arī veterinārā aptieka, ambulance, kā arī suņu frizētava. Būtiski, ka šo “Dino Zoo” veikalu cilvēki var apmeklēt kopā ar saviem dzīvniekiem. 


“Dino Zoo” ir trešais lielākais tirdzniecības centra “Damme” veikals pēc “Rimi” un “Jysk”. Kopējā “Dino Zoo” telpu platība ir aptuveni 550 kvadrātmetri. Veterinārā aptieka, ambulance un suņu frizētava ir “Dino Zoo” apakšīrnieki.

Tepu plašums ļauj saviem klientiem piedāvāt lielāku preču sortimentu, kā arī izkārtot preces klientam pārskatāmāk. “Te ir lielāka arī zivju un rāpuļu izvēle. Tāpat plašākā sortimentā ir arī barības lielpakas, kuras citkārt ir grūtāk eksponējamas,” stāsta “Dino Zoo” direktors Kaspars Siļķe.


“Šis ir unikāls projekts, jo nu mājdzīvnieku īpašniekiem ir iespēja saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus vienuviet, plašās un mūsu četrkājainajiem draugiem piemērotās telpās,” informē Kaspars Siļķe.

“Dino Zoo” pārstāvis zina stāstīt, ka tirdzniecības centrā paredzēta īpaša ieeja, lai cilvēki kopā ar saviem mājdzīvniekiem varētu apmeklēt veikalu, veterināro aptieku, ambulanci vai arī īpašo suņu frizētavu. Kaspars Siļķe zināja teikt, ka šis ir viens no nedaudzajiem Rīgas veikaliem, kurā drīkst ienākt ar mājdzīvniekiem, un tā ir lieliska iespēja šī rajona iedzīvotājiem apvienot ikdienas pastaigas ar iepirkšanos.


Iecere par šāda kompleksa izveidi esot bijusi jau sen. Sākotnējā ideja gan paredzēja atsevišķu ēku, kurā būtu tikai veikals un citas ar dzīvnieku veselību un labsajūtu saistītās iestādes, taču, saņemot „Rimi” piedāvājumu kooperēties, nolemts palikt pie šī varianta.

Par jauno veterināro kompleksu jau saņemts ļoti daudz pozitīvu atsauksmju, tamdēļ tiekot domāts par līdzīgu veikalu atvēršanu. „Par citām Latvijas pilsētām pagaidām ir grūti ko teikt, jo viss atkarīgs no cilvēku pirktspējas, bet domājams, ka kādā citā Rīgas rajonā līdzīgs centrs noteikti būs,” prognozē „Dino Zoo” pārstāvis.

Jaunatvērtajā „Dino Zoo” veikalā, tāpat kā visos pārējos, iespējams ne tikai iegādāties visu savam mājas mīlulim nepieciešamo, bet arī saņemt kompetenta speciālista konsultācijas par to kopšanu, barošanu, turēšanu u.c.

„Dino Zoo” ir Latvijā lielākais zooveikalu tīkls – pašlaik tajā ir 27 veikali, kas atrodas Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās populārākajos tirdzniecības centros. „Dino Zoo” veikalos iespējams iegādāties visdažādākās preces visām populārākajām mājdzīvnieku sugām, sākot ar pasaulē atzītākajām profesionālajām barībām un beidzot ar dažādiem dzīvnieku kopšanas līdzekļiem, aksesuāriem un dzīvnieku sadzīves priekšmetiem.


Vairāk informācijas:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s