Jelgavā izcīnīs “Igate” Lieldienu balvu skvošā sievietēm

Piektdien, 22.aprīlī Jelgavā, veselības centrā un fitnesa klubā “Fitland” notiks skvoša turnīrs sievietēm ““Igate” Lieldienu balvas izcīņa”. Turnīrā sacentīsies spēlētājas no visām Latvijas pilsētām, kur pieejami skvoša korti: Jelgavas, Rīgas, Madonas, Liepājas, Ķekavas, iespējams, spēlētājām piebiedrosies arī pāris spēlētājas no Igaunijas.


Pirmais “Igate” atbalstītais sieviešu skvoša turnīrs “Fitland” skvoša kortos Jelgavā notika 2008. gada 11.oktobrī un pulcēja 15 Latvijas skvoša spēlētājas

“Latvijā ir daudz sievietes, kam iepaticies skvošs, kuras to ar lielāku vai mazāku regularitāti spēlē tikai sava prieka pēc. Līdz šim viņas sacensībās nav piedalījušās, savu spēles līmeni novērtējot kā nepietiekamu nopietnām sacīkstēm. Tieši šādām spēlētājām““Igate” Lieldienu balvas izcīņā izveidota B grupa. Ceru, ka kādām spēlētājām šis turnīrs būs impulss pievērstiem šim hobijam nedaudz nopietnāk un viņas piebiedrosies aktīvo skvošotāju pulciņam. Tas ir būtiski, jo Latvijas mēroga sacensībās, tai skaitā Latvijas čempionātos, sacensībās spēlējošo sieviešu skaits ir neliels – tikai padsmit, kamēr vīrieši – ap simtu,” norāda turnīra organizatore Baiba Lulle, kas nesen ievēlēta Latvijas skvoša federācijas valdē kā atbildīgā par sieviešu skvošu.

Vienlaikus turnīrā sacentīsies pieredzējušas spēlētājas (A grupa), kuras “”Igate Lieldienu balvas izcīņa” būs laba iespēja sagatavoties Latvijas čempionātam skvošā, kas notiks 7., 8. maijā Rīgā.
Turnīra ģenerālsponsors ir “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas jau līdz šim atbalstījusi sieviešu skvošu, sponsorējot Latvijas sieviešu skvoša izlases formas tērpus. Turnīru atbalsta arī SIA “Prestižs”, klubs “Fitland”, “Stendera ziepju fabrika”, kā arī citi sponsori, ar kuru sarūpētajām balvām tiks apbalvotas uzvarētājas katrā no grupām.
Pēc spēlēm sacensību dalībnieces varēs relaksēties arī “Fitland” SPA.
Turnīram vēl iespējams pieteikties, līdz 20.aprīlim, rakstot uz e-pastu baiba_lulle@inbox.lv vai telefoniski 29455142. Dalības maksa: Ls 8.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s