Jelgavniece – Latvijas čempione skvošā

Par 2011.gada Latvijas čempioni skvošā kļuvusi jelgavniece Baiba Lulle, kura organizē jauniešu un arī pieaugušo skvoša apmācības grupas un individuālos treniņus fitnesa centrā “Fitland” Jelgavā, kā arī strādā par žurnālisti “Neatkarīgajā Rīta Avīzē. Pērn Baiba Lulle izcīnīja sudraba godalgu. Finālspēlē Baiba Lulle pārliecinoši ar 3:0 pārspēja rīdzinieci Evu Solovjovu. Sievietēm trešo vietu izcīnīja Laura Gaigale no Rīgas.


Latvijas čempionāta finālturnīrā piedalījās arī jelgavnieks Juris Čūders, kur atbilstošā reitinga grupā – C grupā ieņēma 4 vietu, bet daudz netrūka arī līdz iekļūšanai finālā.

Par Latvijas čempionu vīriešiem atkārtoti kļuva Aleksandrs Pāvulāns, finālā pārspējot Kasparu Purgaili. Trešais – Arnis Tihvinskis.

Latvijas čempionāts skvošā norisinājās 7. un 8. maijā Rīgā, Zelta boulinga un sporta centrā. Kopumā čempionātā piedalījās nepilni simts spēlētāji.

Nedēļu agrāk notika arī Latvijas čempionāts senioriem un junioriem un senioriem, starp kuriem bija arī Jelgavas jaunieši. Vecuma grupā līdz 13 gadiem bronzas godalgu izcīnīja Kārlis Kaltigins, tāda paša kaluma medaļa arī jelgavniekam Adrianam Hofmanim vecuma grupā līdz 15 gadiem. Abu trenere ir jaunā Latvijas čempione Baiba Lulle.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s