Noslēdzies jauniešu nodarbību cikls „Projektu ģenerēšanas inkubators radošajām idejām”

2011.gada oktobrī Rīgā norisinājās nodarbību cikls jauniešiem „Projektu ģenerēšanas inkubators radošajām idejām”, kuru īstenoja nodibinājums „Baltijas Reģionālais fonds” un kurš tika finansēts no valsts budžeta līdzekļiem „Projektu konkursa Inovāciju īstenošanai izglītībā”.
Nodarbībās piedalījās 32 jaunieši no Rīgas un Rīgas rajona, kuri pieredzējušu pasniedzēju vadībā apguva zināšanas par biznesa attīstības iespējām, attīstīja savas biznesa idejas un izstrādāja biznesa plānus. 
Dalībnieku balsojuma rezultātā kā labākie projekti tika atdzīti Egīla Kalniņa „Āra kino” un Ērika Legzdiņa „Siltumajaka”, savukārt pasniedzēju piešķirto veicināšanas balvu ieguva Kārlis Stīpnieks ar projektu „Digitālā ēdienkarte”. Visiem uzvarētāju projektiem balva tika nodrošināta iespēja uzfilmēt īsu biznesa idejas videoklipu. Uzfilmētie videoklipi pēc 10. novembra būs apskatāmi mājas lapā http://www.projektuakadēmija.lv.
Apsveicam visus dalībniekus ar radošajām idejām un vēlamies visiem dalībniekiem teikt lielu paldies par piedalīšanos nodarbībās.
Informāciju sagatavoja:
„Baltijas Reģionālā fonda” projekta koordinatore Alise Salmiņa
E-pasts: brfonds@gmail.com; Telefons: 26999190

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s