Autoskola „Credo” aicina studentus būt drošiem un pārliecinātiem uz ceļa!

Viena no Latvijas vadošajām autoskolām „Credo” aicina Latvijas studentus būt drošiem un pārliecinātiem pārvietojoties pa autoceļiem, neaizmirstot par autovadītāju savstarpējo kultūru. Lai informētu studentus par iespējām apgūt drošas un kulturālas braukšanas pamatprincipus, autoskolas „Credo” speciālisti apmeklēs vairākas Latvijas augstskolas, kurās studentiem būs iespēja ne tikai iegūt informāciju par drošu braukšanu, bet arī saņemt dāvanu kartes no autoskolas „Credo” 20 latu vērtībā autovadītāja apliecības iegūšanai. 
„Credo” speciālisti būs sastopami: 
12.12.-16.12. – Rīgas Aeronavigācijas institūtā (Mežkalnu ielā 9, Rīga); 
19.12.-22.12. – Latvijas Jūras akadēmijā (Flotes iela 5B, Rīga). 
Maksims Rapoports, autoskolas „Credo” direktors: „Tuvojoties ziemai un Ziemassvētku laikam, cilvēki arvien vairāk domā viens par otru – mēs, autoskola „Credo” piedāvājam iespēju iepriecināt ne tikai apkārtējos, bet arī sevi – uzdāvinot autoskolas apmācību kursu. Šāda dāvana noteikti paliks atmiņā daudz ilgāk, jo, katru reizi, kad apsēdīsieties pie auto stūres, atcerēsieties par patīkamajiem mirkļiem, kurus pavadījāt mācoties mūsu autoskolā.” 
Autoskola „Credo” aicina ikvienu autovadītāju, bet it īpaši tos, kuri tikai uzsāk apmācības, aizdomāties par šādiem jautājumiem: 
• nepieciešamību laicīgi parādīt pagriezienu 
• nenobloķēt krustojumu, iebraucot tajā pie aizliedzošā signāla 
• iekļauties vienotā satiksmes plūsmā, 
• nebraukt pārāk ātri vai lēni 
• ievērot rāvējslēdzēja principu un citas pieklājības normas. 
„Credo” arī turpmākajās nedēļās organizēs šādas vizītes augstskolās, tādējādi veicinot studentu izpratni par autovadīšanas kultūru un to, kāpēc ir labi būt labam. Plašāka informācija ir pieejama mājaslapā http://www.credo.lv. 
„Credo” aicina ikvienu topošo autovadītāju, izvēloties autoskolu, īpašu uzmanību pievērst autoskolas reitingiem, kuri ir publiski pieejami mājaslapā http://www.csdd.lv un atsauksmēm no autoskolas absolventiem, tādējādi pasargājot sevi no liekiem satraukumiem un izdevumiem, kādi var rasties apmācību procesā. 
Par autoskolu „Credo” 
Autoskola „Credo” ir dibināta 2001. gadā, 10 gadu laikā apmācot vairāk nekā 21 000 autovadītāju. „Credo” piedāvā apgūt 10 auto vadīšanas kategorijas, garantējot profesionālu, uz rezultātu vērstu attieksmi, kā arī izdevīgākās cenas. „Credo” vīzija ir kļūt par vadošo Latvijas autoskolu, pamatojot savu uz darbību uz saukli „Mūsu kvalitāte ir Jūsu drošība!”

Lasīt preses relīzi RUS >>>

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s