Nedēļas nogalē – 10. Latvijas čempionāts skvošā

Nedēļas nogalē, 28. un 29. janvārī Rīgā, Zelta Boulinga un Skvoša centrā norisināsies 10. Latvijas čempionāta skvošā. Vērot spēles un just līdzi aicināts ikviens interesents.
 

Čempionu vārdi pamatturnīrā vīriešu un sieviešu klasēs tiks noskaidroti svētdien. Sestdien un svētdien spēles sāksies plkst. 10, finālspēles paredzētas svētdienas pēcpusdienā, ap plkst. 15.30. 

Pamatturnīram pieteikušies 78 spēlētāji. 

“Lielākais pieaugums ir sieviešu klasē – kopumā 29 spēlētājas! A klasē, kurā tiks izcīnīts čempiones tituls, pieteiktas 17 spēlētājas, tostarp divas līdzšinējās čempiones – 2011. gada uzvarētāja Baiba Lulle un 2010.gada čempione Ineta Mackeviča. Pirmo reizi čempionātā nokomplektēta arī B klase, kas liecina par jaunu spēlētāju ienākšanu skvošā,” informē Latvijas Skvoša federācijas valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Pāvulāns. 

Par čempionu titulu vīriešiem Open klasē cīnīsies 12 spēlētāji, tostarp vairākkārtējais Latvijas čempions Aleksandrs Pāvulāns, Latvijas otrā rakete Norvēģijā mītošais Kaspars Purgailis, kā arī citi Latvijas skvoša izlases spēlētāji. Lielākā konkurence vīriešiem ir C grupā – 20 spēlētāji. 

Savukārt nākamo sestdien, 4. februārī noskaidros Latvijas čempionu junioriem, kā arī tiks izcīnītas godalgas senioru klasēs. Pieteikties čempionātam junioru un senioru klasēs vēl iespējams līdz 30. janvārim. 

Latvijas čempionāta skvošā ģenerālsponsori ir Rīgas veselības centrs “Pļavnieki” un SIA “AB Tehnoloģiju korporācija”. 

Latvijas čempionāts ir apmeklētākās sacensības skvošā. Pērn tajās kopumā piedalījās ap simts spēlētāju. Šogad spēlētāju skaits varētu būt līdzīgs. Čempionātu organizē Latvijas Skvoša federācija. 

Spēļu grafiki un cita informācija pieejami LSF mājaslapā www.squash.lv.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s