Ielūgums žurnālistiem un FK “Jelgava” pirmssezonas prezentāciju

Foto: JelgavasVestnesis.lv
Futbola klubs „Jelgava” aicina žurnālistus uz preses konferenci – pirmssezonas prezentāciju. Tā notiks trešdien, 14.martā plkst 18:00, Jelgavā, Zemgales olimpiskā centra konferenču zālē. No plkst. 19.00, kad sāksies futbolistu treniņš, interesenti varēs vērot prezentācijas turpinājumu uz mākslīgā seguma laukuma.
  
FK „Jelgava” valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs uzskata, ka futbola klubs ir pabeidzis komandas komplektēšanu, kā arī pārējos darbus, lai 2012.gada čempionātā sasniegtu gan sportiskos, gan cita veida mērķus. 

FK „Jelgava” galvenais treneris Dainis Kazakevičs pagaidām ir noslēpumains: „Komandu pieteikumi jāiesniedz līdz 12.martam. Pirms neesmu redzējis mūsu tiešo konkurentu sastāvus, par „Jelgavas” reālajiem sezonas mērķiem negribu izteikties. Bet to, ka šā gada čempionāts būs aizraujošs, zinu jau šobrīd.” 

14.martā masu mediju pārstāvjiem būs iespēja apskatīt jaunās FK „Jelgava” 2012.gada sezonas formas, iepazīties ar komandas jaunpienācējiem, kā arī pavērot komandas darbu atklātajā treniņā, gatavojoties spēlei pret FK „Ventspils” Latvijas Kausa izcīņas ietvaros (spēles sākums 18.martā plkst. 15.00). 

FK „Jelgava” dibināts 2004.gadā un, pamazām uzlabojot savu sniegumu, sešu gadu laikā izcīnīja tiesības startēt Latvijas futbola Virslīgā un nu jau trešu sezonu spēlēs mūsu valsts „futbola elitē”. 2009.gadā tika izcīnīts Latvijas Kauss un tiesības startēt Eiropas līgā; no 2010.gada 2.septembra FK „Jelgava” treniņbāze un mājas spēļu stadions ir Zemgales olimpiskais centrs. 

Foto: JelgavasVestnesis.lv

Lielākie atbalstītāji jau ilgus gadus ir Jelgavas dome, ceļu būvniecības sabiedrība „Igate”, mūzikas klubs „Jelgavas krekli”, SIA „Evopipes”, kā arī dadzi Jelgavas un tās apkaimes uzņēmumi. Informatīvais atbalstītājs ir „Jelgavas vēstnesis”, bet partneris sakariem ar masu medijiem – PrMail.lv. 


Dalību preses konferencē lūdzam pieteikt pa telefoniem 27129852 (Ģirts), 29234040 (Ainārs) vai pa e-pastu: jelgavafk@gmail.com.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s