Ielūdz uz Latvijas futbola virslīgas prezentāciju

Latvijas futbola virslīga ielūdz uz 2012.gada čempionāta prezentāciju ceturtdien, 22.martā plkst. 15.00. Norises vieta: Olimpiskā sporta centra konferenču zāle (Rīga, Grostonas iela 6b).
 

Biedrību „Latvijas futbola virslīga” 2012.gada 25.janvārī dibināja 10 Latvijas futbola virslīgas klubi: FK „Ventspils”, SK „Liepājas metalurgs”, FC „Daugava”, FC „Skonto”, FC „Jūrmala”, FK „Jelgava”, FB „Gulbene”, FK „Daugava Rīga” (pavisam nesen vēl FK „Jūrmala VV”), FS „Metta/LU” un FC „Spartaks” un Latvijas futbola federācija (formula 10+1). Biedrības valdē tika ievēlēti: LFF pārstāvis Maksims Raspopovs, LU Sporta servisa centra vadītājs Uģis Bisenieks un FK „Jelgava” valdes priekšsēdētājs Ainārs Tamisārs. 
Par „Latvijas futbola virslīgas” izpilddirektoru tika apstiprināts Normunds Malnačs, kas par padarīto saka: „Īsā laikā un ar minimāliem resursiem ir padarīts daudz – ir jauns logotips, jauna mājaslapa, jauns Komercreglaments un pavisam drīz tiks parakstīta vienošanās ar LFF par sadarbību 2012.gadā.” 
No 19.marta Latvijas futbola virslīgai ir arī preses sekretārs – Kārlis Dārznieks, kura pienākumos būs sakaru veidošana ar masu medijiem par norisēm Virslīgā. 
22.martā masu mediju pārstāvjiem būs iespēja piedalīties mājas lapas http://www.futbolavirsliga.lv ieslēgšanā, novērtēt jauno Virslīgas logotipu, kā pirmajiem „pa tiešo no tipogrāfijas” saņemt Virslīgas Sezonas brošūru, kā arī uzdot jautājumus visu Virslīgas klubu galvenajiem treneriem un Virslīgas vadībai.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s