Hostelling Latvia piedāvā apceļot EDEN galamērķus

Lai popularizētu ilgtspējīga tūrisma attīstību un netradicionālu tūrisma galamērķu apmeklēšanu, biedrība „Hostelling Latvia” savā tūrisma produktu klāstā 2012.gada vasaras sezonai ir pievienojusi arī ekskursijas uz Eiropas izcilākajiem tūrisma galamērķiem (EDEN) Latvijā. 

Ilgtspējīga jeb līdzsvarota tūrisma attīstība ir nozīmīga ar to, ka tūrisma attīstībā tiek sabalansēta dabas resursu izmantošana, vietējo iedzīvotāju sociālās vajadzības un dzīves kvalitāte, kā arī uzņēmējdarbības attīstība. „Vairāk viesu vai tūristu ne vienmēr nozīmē to, ka tūrisms attīstās pareizi. Ir jāņem vērā sezonālie faktori, kas ietekmē tūristu plūsmu, infrastruktūras stāvoklis, speciālistu sagatavotība un daudzi citi,” skaidro biedrības „Hostelling Latvia” valdes priekšsēdētājs Armands Muižnieks. Pareiza attīstība notiek lēnāk un prasa vairāk ieguldījumu, tajā pat laikā, kā rāda piemēri citās Eiropas valstīs, ilgtermiņā šie ieguldījumi atmaksājās. 


„Latvija var pārsteigt ar dažādos reģionos esošajiem tūrisma piedāvājumiem. Tie bieži balstīti uz dabas resursiem, kā, piemēram, Jūrmala piejūras priežu kāpas, Tērvetes dabas parks, Gaujas un Ķemeru nacionālie parki, uz cilvēku radītām vērtībām kā Līgatnes papīrfabrika, Rēzeknes podnieku tradīcijas, Kuldīgas vecpilsēta, Liepājas kara osta, ir virkne citu oriģinālu produktu,” teic Armands Muižnieks. 

“Hostelling Latvia” ekskursiju mājas lapā www.dayout.lv un brošūrās ir atrodama informācija par iespēju nokļūt EDEN galamērķos un iepazīties ar informāciju ko tur darīt, kā pavadīt laiku un kur jautāt padomu. Informāciju par EDEN projektu un biedrības izstrādātajiem piedāvājumiem var atrast mājas lapās www.eden.latvia.travel

“Hostelling Latvia” ir biedrība, kura dibināta 2001.gadā ar mērķi vecināt jaunatnes brīvā laika lietderīgu izmantošanu un Latvijas tūrisma attīstību. Biedrība ir starptautiskās organizācijas “Hostelling International” pārstāvis Latvijā. 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s