Preses brīfings par konkursu "Latvijas Gada Auto 2013"

Ar īpaši rīkotu preses konferenci Rīgā, BT1 kompleksā notiekošās izstādē “Auto 2012” laikā, oficiāli tiks atklāts konkurss “Latvijas Gada Auto 2013”. Preses brīfings notiks piektdien, 27.aprīlī plkst. 13:30, pusstundu pēc oficiālās “Auto 2012” atklāšanas.

Lai nodrošinātu iespēju iekļūt BT1 kompleksā un Konferenču telpā, žurnālisti tiek lūgti sazināties ar Māris Ozoliņš (Mob.tel. 29353933, e-pasts: info@gadaauto.lv)

Tradicionālais automobiļu tirgus jaunumu vērtēšanas konkurss Latvijā notiek četrpadsmito reizi, taču šogad šim pasākumam veikti vairāki būtiski uzlabojumi.

Konkursam ir jauns rīkotājs. Preses brīfingā viņš iepazīstinās gan ar sevi, gan arī motivāciju, kāpēc ir uzņēmies pārņemt konkursa rīkošanu.

Žūrijas priekšsēdētājs arī turpmāk būs “Latvijas Avīzes” žurnālists Atis Jansons, kurš ir labi zināms kā šī konkursa dibinātājs un ilggadējs rīkotājs. Arī Atis Jansons piedalīsies preses brīfingā, lai informētu par jaunumiem žūrijas personālsastāvā, kā arī izvēles kritērijiem un žūrijas locekļu pienākumiem un atbildību. Katrs žūrijas loceklis ir parakstījis Latvijas Gada Auto ētikas kodeksu. 

Sākot ar šo gadu ir paredzētas arī vairākas jaunas nominācijas. Tāpat ir arī vairākas būtiskas izmaiņas norisē. Par to visu plašāk preses brīfingā klātienē.

Pretendentu pieteikšana konkursam jau sākusies. Pirmie žūrijas vērtējumam nodotie automobiļi būs apskatāmi Ķīpsalā, izstādē Auto 2012 īpaši veidotā āra ekspozīcijā. 

Pasākumu galvenais informatīvais atbalstītājs ir Delfi, Latvijas Avīze, JauniAuto.lv, Ātruma cilts, Garaza.lv. Atbalstītāji: Mālpils muiža, LAMB, Stūres klubs, NRJ, rentmama.com, PRmail.lv.


Vairāk informācijas par “Latvijas Gada Auto”:

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s