LG Smart televizoros Gmail vietā būs Inbox

LG Electronics sadarbībā ar Inbox.lv ir izstrādājis unikālu e-pasta aplikāciju Inbox, kas paredzēta lietojumam LG Smart TV televizoros. Jaunā aplikācija nodrošina visas nepieciešamās e-pasta funkcijas. “Tagad LG Smart TV lietotājiem ir iespēja sazināties ar saviem draugiem un radiem izmantojot televizoru, pat neatejot no tā,” norāda Inbox.lv mārketinga nodaļas vadītāja Poļina Nazarova.
 

“Citās valstīs un reģionos LG Smart TV kā sadarbības partnerus e-pasta jomā izvēlas tādus globālos e-pasta pakalpojuma sniedzējus kā Gmail. Tāpēc jo īpašs ir mūsu gandarījums par to, ka LG Smart TV mūsu reģionā izvēlās Inbox. Taču tas ir arī likumsakarīgi, jo Latvijā e-pasta jomā Inbox.lv ir tālu no konkurentiem atrāvies tirgus līderis,” norādā Poļina Nazarova. 
Aplikācija Inbox ir pieejama visiem reģistrētajiem Inbox.lv portāla lietotājiem, taču jāņem vērā, ka aplikācijas interfeiss atbalsta tikai angļu valodu. 
LG Smart TV aplikācija Inbox ietver sevī visu, kas nepieciešams, – e-pasta pārbaudīšanu, jaunu e-pasta vēstuļu rakstīšanu, atbildēšanu uz tām, satura aplūkošanu un daudz ko citu. 
“Jaunās aplikācijas izmantošana ir tik ērta un vienkārša, ka tās lietotājiem nav nepieciešama ne iepriekšēja pieredze, ne papildus apmācība. Darboties ar e-pastu var, sēžot dīvāna mīkstajās skaujās, paralēli skatoties savus iemīļotos televīzijas raidījums vai filmas,” stāsta Poļina Nazarova. 
“LG Smart TV tehnoloģija parastu televizoru pārvērš multimediālā ierīcē, ar kuras starpniecību var piekļūt plašam augstākās klases interneta satura klāstam, ko piedāvā vadošie pasaules un vietējie pakalpojumu sniedzēji. Turklāt aplikāciju veikals LG Apps ir vienmēr gatavs piedāvāt jaunus un interesantus pakalpojumus,” rakstīts LG Electronics blogā.
„Inbox aplikācijas izstrāde noritēja ļoti intensīvā darbā un ātros tempos. Pietika tikai ar diviem mēnešiem visa projekta realizācijai, lai tas sekmīgi izietu gala pārbaudes un tiktu sagatavots nodošanai visu 2011. un 2012.gadā izlaisto LG televizoru īpašnieku lietošanai visā Latvijā,” stāsta Inbox aplikācijas galvenais izstrādātājs Nikolajs Krasnovs. 

SIA Inbokss – stabils un nepārtraukti augošs Latvijas uzņēmums, kas dibināts 1998.gadā. Inbox.lv ir pats populārākais portāls Latvijā, ko izmanto vairāk kā 64% Latvijas iedzīvotāju. Strādājot jau vairāk kā 10 gadus, aktivizētu elektronisko pastkastu skaits ir pārsniedzis 6 miljonus. Tomēr jau sen Inbox.lv saviem lietotājiem piedāvā krietni vien vairāk kā tikai elektroniskā pasta pakalpojumu Inbox Mail. To ir papildinājušas tādas plaši pazīstamas sadaļas kā Inbox Games – bezmaksas interneta spēļu serviss, Inbox Foto – fotogrāfiju glabāšanas un apstrādes serviss, Inbox Files – datņu glabāšanas un apmaiņas serviss, kā arī daudzas citas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s