Piedāvā sapņu skaidrojumu ar "Sapņu Guru"

SIA „Astrologi.lv” Ziemassvētku brīvdienu gaisotnē ir laidusi klajā pilnīgāko dažādu pasaules tradīciju sapņu apkopotāju „Sapņu Guru”. Aplikācijas idejas autors ir sertificēts astrologs, numerologs Kristaps Baņķis. Aplikācija atrodama Draugiem.lv paspārnē un piedāvā labi organizētu sapņu pasaules izzināšanu.
 
Sākotnēji ir apkopoti dažādu autoru un tautu 2064 populārāko sapņu simboli un 5338 sapņu skaidrojumi, kas sadalās vēl sīkākos paskaidrojumos. Sadaļā „Sapņu simboli” atrodami sapņu tulkojumi, skaidrojumu apkopojums. 
“Lielākais ieguvums sapņotājiem ir „Sapņu siets”. Tas uzrāda konkrētā laika posmā nosapņotā ticamību un iespēju skatīt sapņu piepildījumu pēc datuma, nedēļas dienas un Mēness kalendāra. Sapņu guru izskaidro arī tipiskos sapņus, kurus redzējis teju ikviens. Piemēram, ko nozīmē, ja sapnī lido vai publiski stāv pilnīgi pliks,” ar „Sapņu sietu” lepojas Kristaps Baņķis. 
„Atbilstoši savam planētu izvietojumam es bieži un daudz sapņoju. Dažkārt, pravietiski! Un vienmēr mani nodarbinājis jautājums: kā var zināt vai nosapņoto ņemt vērā, ko tieši ņemt vērā? Ko zemapziņa, sargeņģeļi un Debesis – viss viens – man vēlas pateikt? Dažkārt tas bija tik uzstājīgi sapņots, ka neaizdomāties par to būtu muļķīgi. Tomēr, kā orientēties šajā simbolu valodā? Pētīju, interesējos un sastapos ar ļoti ierobežotu skaitu sapņu interpretācijām, aptuvenu informāciju. Sava veida informācijas vakumu – gluži, kā pa tukšo sapņots . Tas bija sens aizsākums šim projektam, kaut kam nebijušam ne tikai Latvijā vien,” stāsta Kristaps Baņķis. 
„Sapņu Guru” publicēšanas laiks tieši šobrīd ir ļoti zīmīgs un sakņojas arī mūsu tautas tradīcijās. „Teju visi zinām ticējumu, ka Ziemassvētku naktī jāiet uz kūti klausīties, ko zirgi runā, tad dabūs izzināt nākotni. Patiesībā, atšifrējot simbolus, runa ir par sapņošanu. Astroloģijā par zirgiem kā lielākajiem Latvijas dzīvniekiem atbild Jupiters, savukārt, nakts ir Mēness pārvaldījumā. Akurāt, šie debesu ķermeņi astroloģijas klasikā ir saistāmi ar miegu un sapņošanu,” skaidro Kristaps Baņķis 
“Starp citu, senču sapņu tulks rādā, ka sapnī redzēt staltu zirgu nozīmē sagaidīt prieku un laimi, ka priekšā gaidāms tāls ceļš, labas cerības un panākumi, kā arī laba veselība. Caur šādu sapni var paveikties arī loterijā. Tā kā – katrs pats savas laimes un sapņu zirga apkalējs!” mudina Kristaps Baņķis. 
“Sapņu Guru” aplikācija: 
“Sapņu Guru” domubiedri un jaunumi: 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s