"Valdo" piedāvā gavēņa produktus par īpašām cenām

Sākoties Lielajam gavēnim 13. februārī, “Valdo” ir izveidojis īpašu un gavēņa laikam atbilstošu pārtikas produktu piedāvājumu. Akcijas ietvaros Latvijas neatkarīgajiem mazajiem veikaliņiem šie pārtikas produkti tiek piegādāti par īpašām akcijas cenām.

Gavēņa akcijas produkti ir “Valdo” baltās pupiņas, pelēkie zirņi, griķi, prosas putraimi, kā arī “Valdo” eļļas, tai skaitā augu, kukurūzas un saulespuķu. Veikaliem par īpašām cenām tiks piedāvāti arī produkti, kurus “Valdo” izplata kā loģistikas partneris, tai skaitā “Možums” tējas, “Bauer” saldēto dārzeņu maisījumu un zupas. 

“Valdo” komercdirektore Iveta Švarce piebilst, ka akcijas komplekts šāds ir šobrīd, taču gavēņa laikā tas iespējams tiks arī papildināts ar citiem produktiem, jo “Valdo” asortimentā ir ļoti daudz gavēņa laikam piemērotu pārtikas produktu. 
“Šis nav domāts kā gavēņa “izdzīvošanas komplekts” un nav arī gavēņa diētas ieteikums. Katram par savu gavēņa režīmu un ēdienkarti ir jāpadomā pašam! Taču mums ir iespēja cilvēkus ar savu piedāvājumu pamudināt,” skaidro Iveta Švarce.
Konkrētā gavēņa laika akcija ir aktuāla mazajos veikalos un mazo veikalu ķēdēs. “Ar lielveikaliem gavēņa laikā plānojam sadarboties nākamgad, jo lielveikalu ķēdēs akciju ieviešanas procedūra ir komplicētākā, un šogad to nepaspējām. Taču domāju, ka tieši mazajos un neatkarīgajos veikaliņos šādas akcijas ir visvairāk aktuālas, jo citkārt šo veikaliņu īpašnieki un pircēji jūtas apbižotāki,” precizē Iveta Švarce.
Biržos 12.februārī, Masļeņicas svētkos
“Valdo” reklamēja savus putraimus
kā gavēņa laikam īpaši piemērotus

“Mēs arī nevaram garantēt, ka katrā veikalā, kur mēs šos produktus esam piegādājuši, tiks piemērotas mūsu noteiktās atlaides, jo mums nav tiesību noteikt, kādu produkta cenu nosaka katrs pārdevējs. Taču mēs ļoti ceram, ka mūsu piešķirtās atlaides mūsu partneri ļaus izbaudīt arī pircējiem. Aicinām pircējus par īpašajiem gavēņa laika piedāvājumiem interesēties pie veikala pārdevējiem,” mudina Iveta Švarce.

Garantētas gavēņa akcijas atlaides pircējs var saņemt “Valdo” firmas veikalā Rīgā, Skaistkalnes ielā 1, kur arī citkārt “Valdo” produkciju var nopirkt ar minimālu tirdzniecības uzcenojumu. Gavēņa laikā, nopērkot gavēņa produktus “Valdo” firmas veikalā pircēji saņems vēl arī īpaši sarūpētās pārsteiguma balvas.
Lai pievērstu uzmanību tam, cik uzturā vērtīgi un gavēņa laikam atbilstoši ir “Valdo” putraimi, 12.februārī tika rīkota akcija – degustācijā Biržos, kur svinēja Masļeņicu dienu pirms Lielā gavēņa sākuma. Cilvēki tika cienāti ar “Valdo” sarūpētajām putrām, kā arī iepazīstināti ar to īpašībām un pagatavošanas receptēm.
“Valdo” (SIA “Voldemārs”) ir dibināta 1992.gada 17.jūnijā. Tā savu biznesu uzsāka ar siera tirdzniecību, bet laika gaitā preču sortiments kļuva arvien plašāks. Šobrīd uzņēmums ir pazīstams gan ar “Valdo”, “Tautas”, “Draugu” un “Pepi” pārtikas produktiem un to izplatīšanu, gan arī kā distributors un vairumtirgotājs citu vietējo un ārvalstu ražotāju produkcijai. 2002. gadā uzņēmums uzbūvēja vienu no lielākajiem loģistikas kompleksiem Latvijā, 2003.gada 10.septembrī Bauskas ielā 58a tika atklāts “Valdo biroju komplekss”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s