Tikšanas ar Krievijā pazīstamo pārdošanas izaugsmes speciālistu

25.februārī Latvijā viesosies Krievijā pazīstamais reklāmas un pārdošanas izaugsmes speciālists Aleksandrs Belgorokovs, kuram Rīgā ieplānota gan uzstāšanās radio “Baltkom” rīta raidījumā, gan publiskā vieslekcija Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RISEBA), gan arī piedalīšanās apaļā galda diskusijā ar nozares profesionāļiem “Valdo” biroju kompleksa Konferenču centrā.
Publiskā vieslekcija RISEBA notiks Meža ielā 3, 25.auditorijā, pulksten 13:30. Vieslekciju organizē RISEBA Komunikācijas departaments. Vieslekcijas tēma – “7 tirdzniecības veicināšanas iespējas reklāmas biznesā”. Vieslekcija būs krievu valodā. 
Apaļā gada diskusija “Valdo” biroju kompleksa Konferenču centrā (Bauskas iela 58a) notiks 15:30. Dalība apaļā galda diskusijā ir bezmaksas, taču lai piedalītos apaļā galda diskusijā, ir jāpiesakās ofiss@valdo.lv. 
Arī apaļā galda diskusija notiks krievu valodā, bet nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināts tulkojums arī latviešu valodā. 
Apaļā galda diskusijas tēma – “Pārdošanas pieaugums” (“Рост Продаж”). Tieši tāpat saucas arī portāls http://rostprodazh.tv, kurš daļēji pieder Aleksandram Belgorokovam. 
Aleksandrs Belgorokovs ir vairāku elektronisko mācību grāmatu autors. Viņs specializējas reklāmas pārdošanas veicināšana, un šajā jomā ir vadošais speciālists Krievijā. Seminārus un biznesa treniņus šajā jomā Aleksandrs Belgorokovs vada kopš 2005.gada. 
Ņemot vērā Aleksandra Belgorokova specializāciju reklāmas pārdošanā, šī apaļā galda diskusija īpaši interesanta varētu būt Latvijas mediju un to reklāmas nodaļu vadošajiem darbiniekiem. Taču apaļā galda diskusija tikpat interesanta varētu būt arī citas jomas pārstāvošajiem. Lai arī reklāma un tās pārdošana ir ļoti specifiska, tomēr ne tik īpaša, lai šīs pašas pārdošanas iemaņas nebūtu izmantojamas citu produktu un pakalpojumu tirdzniecības veicināšanai. 
Aleksandrs Belgorokovs Latvijā viesosies privātā braucienā pēc sava drauga un Latvijas kolēģa Kristiana Rozenvalda uzaicinājuma, lai apskatītu Rīgu un Latviju, kā arī lai tuvāk iepazītos ar Latvijas profesionālajā vidē notiekošo.
Plašāk par Aleksandru Belgorokovu var uzzināt http://rostprodazh.tv/person/22, kā arī aplūkojot zemāk pievienotos video.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s