“AnRu Motors” Jelgavā atklās vēsturisko spēkratu privātu kolekciju

Sestdien, 10.augustā, plkst 10:00, Jelgavā, Garozas ielā 15a, SIA “AnRu Motors” svinīgā atmosfērā atklās savu vēsturisko spēkratu privāto kolekciju, publiskai apskatei piedāvājot dažādas ZAZ, VAZ, GAZ automašīnas. “Vienlaicīgi atklāsim gan privātā motormuzeja telpas, gan arī publiski prezentēsim savu privāto kolekciju,” informē SIA “AnRu Motors” līdzīpašnieks un uzņēmuma komercdirektors Andris Bugnēvics.
 
“Uz svinīgo atklāšanu ieradīsies arī Vēsturisko spēkratu kluba Padomju sekcijas pārstāvji ar savām automašīnām, tādējādi sestdien Jelgavā varēs vienkopus redzēt ļoti daudzas padomju laika automašīnas,” precizē Andris Bugnēvics. 
Uz svinīgo atklāšanu ir uzaicināti arī Jelgavas un Latvijas žurnālisti. “Esam uzaicinājuši arī citu kolekciju pārstāvjus, pilsētas vadību un organizāciju pārstāvjus, kā arī savu klientus. Tā būs iespēja gan sestdienas rītā pie kopīgas kafijas tases katram atcerēties savas emocijas par tā laika mašīnām, emocijām, piedzīvoto,” mudina Andris Bugnēvics. 
“Šis būs vēl viens apskates objekts Jelgavā, kur jau tā ir senas šīs nozares tradīcijas. Tagad, līdz ar Latvijas dzelzceļa muzeja Jelgavas ekspozīciju, muzeju RAF, AmoPlant, Jelgavā būs vēl viens tematiskais apskates objekts,” stāsta Andris Bugnēvics. 
Privātajā kolekcijā ir padomju laika vieglais transports, kuru uzņēmumā paši ir atjaunojuši, iepriekš šos spēkratus uzmeklējot un nopērkot. 
Šobrīd apskatei tiks piedāvātas dažādas ZAZ, VAZ, GAZ automašīnas. Vecākais no auto ir 1961.gada GAZ 21, jaunākais 1980.gada VAZ 2103. Visas automašīnas ir ideālā vizuālā un tehniskā stāvokli. Visām automašīnām ir piešķirts vēsturiskā spēkrata statuss. 
“Te var nākt skatīties, kā tad ir jāizskatās autentiskai tā laika automašīnai, jo uz ielas atrodamās mašīnas bieži ir dažādi pārbūvētas un uzlabotas. Bet mūsu kolekcijas automašīnas izskatās kā tikko no konveijera,” lepojas Andris Bugnēvics. 
“Mūsu kolekcija ir mana brāļa un vienlaicīgi kolēģa, “AnRu Motors” otra līdzīpašnieka Ruslana Grigoroviča lielā aizraušanās. Viņš ir automehāniķis pēc aicinājuma, cilvēks ar zelta rokām,” stāsta Andris Bugnēvics. 
“Šī kolekcija ir arī vislabākā reklāma mūsu autoservisa veikumam. Ja jau mēs varam pilnībā atjaunot 50 gadus vecu mašīnu tā, kā tā gan izskatās, gan arī brauc kā jauna, tad, protams, mēs to pašu varam veikt arī ar daudz jaunākām automašīnām, kādas ikdienā tiek remontētas mūsu autoservisā,” kolekcijas mērķus izklāsta “AnRu Motors” komercdirektors. 
“Ir ļoti grūti novērtēt, cik šī kolekcijas maksā. Mēs varam uzskaitīt, cik maksāja celtniecības darbi, kā arī to, par kādu summu sākotnēji iegādājāmies vecās mašīnas. Taču lielākās izmaksas ir spēkratu atjaunošana, bet to esam darījuši paši, ziedojot tam ievērojamu daļu no sava brīvā laika,” skaidro Andris Bugnēvics.
“AnRu Motors” ir Jelgavā vadošais autoservisa uzņēmums ar diviem autoservisiem un rezerves daļu veikaliem Jelgavā, kā arī Dobelē. Uzņēmums nākamgad svinēs jau 10 dzimšanas dienu. Uzņēmuma rīcībā ir 20 autopacēlāji, ar kuriem tiek apkalpotas 50-60 automašīnas dienā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s