Veselīgo dzīves veidu popularizēs ar projektu “Eco-life”

Otrdien, 27.augustā plkst. 11:00, restorānā “Dārzs” (Vecrīgā, Skārņu iela 9) izstāžu kompānija “LATEXPO” prezentēs projektu “Eco-life”, kas paredz gan izstādes “Eco-life 2013” rīkošanu 2013.gada oktobrī, gan arī daudzas ar veselīgu dzīves veidu saistītas biznesa un sociālās iniciatīvas pirms un pēc izstādes, kā arī tās laikā.
 
Projekta “Eco-life” mērķis ir veselīgu un ekoloģisku dzīves veidu popularizēšana. “Mēs vēlamies popularizēt veselīgo dzīves veidu, vēlamies palīdzēt ieinteresētajiem izvēlēties sev vispiemērotāko pakalpojumu vai produktu. Savukārt uzņēmējiem būs iespēja mērķēti uzrunāt savu potenciālos klientus, kā arī kopīgi diskutēt par nozarē aktuālo un veidot šīs nozares standartus,” stāsta “Eco-life” projekta vadītāja Jeļena Šorubalko. 
“Esam apzinājuši, ka ir tik daudzi cilvēki Latvijā, kuri ir norūpējušies par savu dzīves veidu. Laikā, kad ir tik daudz nestabilā visapkārt, cilvēks meklē stabilitāti un drošumu sevī. Tas attiecas gan uz dzīves apstākļiem, gan uzturu, gan dzīves veidu, gan arī uz garīgumu. Un pieaug arī to uzņēmēju skaits, kas šādam pieprasījumam piemērojas,” projekta aktualitāti skaidro projekta “Eco Life” radošais direktors Dmitrijs Duboviks. 
Projekts “Eco Life” lielākais notikums ir izstāde “Eco Life 2013”. Tā notiks Skonto hallē, no 11. līdz 13.oktobrim. Izstādē plānotas četras daļas: “Eko Sabiedrība”, “Eko Māja”, “Eko Skaistumkopšana un SPA” un “Eko Pārtika”. Izstādes laikā ieplānota izglītojoša un izklaidējoša programma. 
“Negribam apstāties tikai pie izstādes. Šis būs ilgtermiņa projekts. Pirms un pēc izstādes plānojam rīkot gan specializētas prezentācijas, diskusijas, konferences, sociālas un reklāmas aktivitātes, bet izstāde būs kā šī darba ikgadējs rezumējums, gluži kā festivāla galā koncerts,” skaidro projekta “Eco Life” radošais direktors Dmitrijs Duboviks. 
Plašāk par projektu “Eco Life” būs iespējams uzzināt prezentācijas laikā, tāpēc organizatori līdz tam plašāk to nekomentēs, bet aicina žurnālistus apmeklēt prezentāciju klātienē. 
Projekta “Eco-life” prezentācijā piedalīsies pārstāvji no LR Zemkopības ministrijas, Rīgas Domes, biedrības “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija”, Latvijas Riteņbraucēju apvienība, Latvijas SPA & Wellness federācija. Prezentācijā piedalīsies arī vairāki izstādes dalībnieki un atbalstītāji, tai skaitā Eiropas Ārstnieciskā Jogas Akadēmija, BKS Ajengar hatha jogas skolas “Anahata”, fitnesa akadēmija „Sportima”, kompānija “А-dizains un Arhitektūra”, kā arī SIA “Bernadeta”, kas Latvijā pārstāv “Weleda”, “Sonett” un “Naturata”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s