Zemgalē iecienītā “Astarte Nafta” atver DUS arī Rīgā

Zemgalē pazīstamais degvielas uzpildes stāciju tīkls “Astarte Nafta” ir oficiāli atklājis savu pirmo DUS Rīgā, Krasta ielā 93. Šī ir jau 20. “Astarte Nafta” DUS. “Astarte Nafta” valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis uzsver, ka līdz ar DUS atklāšanu Rīgā neapstāsies Latvijas uzņēmējiem piederošā degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšana, jo uzņēmumam ir plāni gan Rīgā, gan cituviet Latvijā.

“Pie mums Latvijā ir pierasts, ka lielie uzņēmumi sākumā iekaro pozīcijas Rīgā, bet vēlāk izplešas arī Latvijas reģionos. Mums ir otrādi. Mēs vispirms ieguvām klientu uzticību Zemgalē, bet vēlāk sakām izplešanos arī Kurzemē un Vidzemē, bet tagad arī Rīgā,” stāsta Ojārs Karčevskis.
“Krasta iela ir ģoegrāfiski ļoti izdevīga gan jaunu klientu piesaistīšanai, gan arī esošu klientu ērtībām. Pa šo maģistrālo Rīgas ielu brauc jau esošie “Astarte Nafta” lojālie klienti, kas iepriekš mūsu pakalpojumus izmantoja Ķegumā un Koknesē. Tāpat Dienvidu tiltu izmanto mūsu pastāvīgie klienti no Iecavas, Jelgavas, Dobeles,” skaidro Ojārs Karčevskis.
“Zemgalē „Astarte Nafta” degvielas uzpildes stacijas ir ļoti populāras. Te mūs uztver kā vietējos, kā savējos. Daudzi mūsu klienti atzīst, ka izmanto mūsu pakalpojumus ne tikai dēļ kvalitātes un cenas, bet arī tāpēc, ka vēlas atbalstīt savējos. Mēs jūtam patriotismu. Arī paši esam patrioti, tāpēc atbalstām FK “Jelgava”, arī citās vietējās organizācijas un pasākumus,” stāsta Ojārs Karčevskis.
Jaunatvērtā DUS Krasta ielā tika uzcelta 1997.gadā, un iepriekš šajā vietā darbojās “VIADA”. Jau senāk “Astarte Nafta” pārņēma no “VIADA” tās bijušās DUS Tukumā, Rojā, Aknīkstē un Tīreļos. Iepriekš “Astarte Nafta” DUS jau darbojās Jelgavā, Dobelē, Iecavā, Ķegumā, Koknesē, Elejā, Tērvetē, Viesītē, Aizputē, Vilcē un Limbažos.
Ojārs Karčevskis precizē, ka “Astarte Nafta” pārņēma DUS Krasta ielā 93 pagājušā gada beigās. Šī gada pavasarī notika DUS pārbūves darbi, bet kopš vasaras sākuma DUS darbojās testa režīmā.
Ojārs Karčevskis atgādina, ka pateicoties 20 degvielas uzpildes staciju tīklam, SIA “Astarte Nafta” ir septītais lielākais degvielas mazumtirdzniecības uzņēmums Latvijā. Apkopotie dati par aizvadīto finanšu gadu liecina, ka SIA “Astarte Nafta” neto apgrozījums pārsniedz 31 miljonu eiro. 
Degvielas realizācija SIA “Astarte Nafta” degvielas uzpildes stacijās 2013.gadā ir palielinājusies par 8.6%, salīdzinot ar 2012.gadu. “To var uzskatīt par salīdzinoši ļoti labu radītāju pašreizējā situācijā, jo degvielas mazumtirdzniecības patēriņš Latvijā ir palielinājies par 5,7%. Tātad mūsu rādītāji ir labāki nekā vidēji valstī,” aizvadītā gada rādītājus komentē SIA “Astarte Nafta” Valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.
SIA “Astarte Nafta” ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē. 2013.gadā nodokļos ir samaksāti 11 miljoni eiro. Uzņēmums ir samaksājis arī nepilnu pusmiljonu eiro kā valsts nodeva par naftas produktu drošības rezervēm. 2012.gadā SIA “Astarte Nafta” nodokļos samaksāja 10 miljonus eiro.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s