"Muzeju naktī" būs atvērta arī topošā "Mazā Brīnumzeme"

16.maijā “Muzeju nakts” pēcpusdienas programmu ģimenēm plkst. 14:00 un plkst.17:00 piedāvā arī „Mazā Brīnumzeme” Cēsīs. Apmeklētāji 2h ekskursijas laikā varēs izveidot savu mazās pasaules gabaliņu un izzināt reālistiskā miniatūrās pasaules (1:87 mērogā) maketa būves noslēpumus.

„Mazās Brīnumzemes” atpūtas un radošas izcilības centra idejas autors ir eksministrs Edmunds Sprūdžs kopā ar savu kundzi Kristīnu. Pirms 2 gadiem pāris nolēma Edmunda ilgstošo aizraušanos ar miniatūro modeļu būvi pārvērst ģimenes centra izveides projektā, kur ģimenēm, draugu un kolēģu grupām piedāvāt ne tikai izklaidējošu, bet arī izglītojošu un radošu vidi, vienlaicīgi veicinot jaunās paaudzes interesi par inženierzinātnēm.

Kristīna Sprūdža neslēpj, ka pārliecība par šāda centra izveidi Latvijā esot gūta līdzīgā “Miniatūrās Brīnumzemes” centrā Hamburgā, kurš katru gadu pulcē un iedvesmo vairākus miljonus apmeklētāju.

Cēsīs topošajam centram nav līdzinieku ne tikai Latvijā un visā Baltijā, bet arī Ziemeļvalstīs. Idejas autori ir pārliecināti, ka jauns izzinošas un radošas atpūtas piedāvājums Cēsīs būs vēl viens pamudinājums Latvijas un Baltijas iedzīvotājiem atgūt spēkus pēc darba cēliena vienā no skaistākajām Vidzemes mazpilsētām.

Šobrīd centrs darbojas pagaidu mājvietā – Cēsīs, Raunas ielā 7 un ir pieejams grupu un ģimeņu apmeklējumiem pēc iepriekšēja pieteikuma. Centra pagaidu telpās vienlaicīgi var uzņemt līdz pat 40 cilvēku un Latvijas skolas jau šobrīd aktīvi izmanto piedāvājumu iepazīties ar “Mazās Brīnumzemes” pasauli un apgūt modeļu veidošanas pirmos soļus.

16.maijā, divos apmeklējuma laikos plkst. 14:00 un 17:00 ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties „Muzeju nakts” sagaidīšanas pēcpusdienas programmā. Divu stundu radošā piedzīvojuma laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar aizraujošo un līdz juveliera precizitātei attīstīto modelisma pasauli.

Interesentiem jāpiesakās apmeklējumam pa tālruni: 28308377 vai rakstot uz e-pasta adresi: mazabrinumzeme@gmail.com. Dalības maksa vienai personai ir 6 eiro, savukārt bērniem līdz 3 gadu vecumam, pieaugušo pavadībā – bezmaksas.

_____________________________________________________________________

Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja

Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
3.kursa studente Rūta Tiltiņa

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s