LLU Sporta centrā "atvērtās durvis" badmintonā un galda tenisā

“A-Z Boulings” jau sesto gadu pēc kārtas Jelgavā rīko vasaras dienas nometnes bērniem līdz 14 gadu vecumam “Esi sveiks un vesels!”. Šī gada programmā ir ne tikai šajās nometnēs iepriekšējos gados jau iepazītais boulings, teniss un bērnu joga, bet pateicoties sadarbībai arī LLU Sporta centru, bērniem ir iespēja iepazīt arī galda tenisu un badmintonu.

Pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās no 16:30 līdz 18:00 LLU Sporta centrā ierastās badmintona un galda tenisa nodarbības būt atklātas, radot iespēju ar badmintonu un galda tenisu iepazīstināt arī Jelgavas bērnus, kuri nākamā mācību gadā tad varētu nopietnāk pievērsties šiem aizraujošajiem olimpiskajiem sporta veidiem.

“Lai gan jūnijā vairums no LLU studentiem Jelgavu jau pametuši, taču ir arī tādi studenti, kas palikuši Jelgavā un turpina sportot, tāpat ir liela interese arī sportojošajiem LLU pasniedzējiem. Tāpēc galda tenisa un badmintona nodarbības turpinās ierastā režīmā līdz pat 3.jūlijam,” skaidro LLU Sporta centra direktors Jānis Vītols.

Badmintona un galda tenisa atvērtās nodarbības var apmeklēt arī tie bērni, kas nebūs pieteikušies uz nometni “Esi sveiks un vesels!” . “Mēs, protams, esam ieinteresēti, lai bērni iekļaujas arī visās pārējās nometnes norisēs, taču mēs arī saprotam, ka ne visiem vecākiem ir iespēja samaksāt par nometni. Un ja jau mums ir badmintonam un galda tenisam izbrīvēta sporta zāle, ja ir uzstādīti badmintona tīkli un iekārtoti galda tenisa galdi, un ja ir treneri, kas gatavi nesavtīgi iepazīstināt ar savu sporta veidu, tad, jo vairāk bērni šo iespēju izmantot, jo labāk sportam un bērniem Jelgavā,” norāda Jānis Vītols.

Badmintona nodarbībās vadīs Jelgavas badmintona kluba pieredzējušie spēlētāji Guntis Kupčs un Olafs Krūzmētra, bet kādā no nodarbībām tiks iesaistīts arī Ozolniekos dzīvojošais ķīnietis Yan Zheng. Galda tenisa nodarbības vadīs LLU Sporta centra Galda tenisa sekcijas vadītājs Eduards Viļčaks.

Ar badmintona un galda tenisa atvērto nodarbību sarakstu varēs iepazīties Jelgavas badmintona kluba interneta mājas lapā http://www.jbk.lv

Tuvākā nometne “Esi sveiks un vesels!” sākas jau pirmdien 8.jūnijā. Vēl jūnijā būs nometne arī 15.jūnijā. Jau šobrīd zināms, ka ir vecāki, kuri pieteikuši bērnus tikai uz vienu nedēļu, bet ir arī bērni, kuri nometnē pavadīs divas nedēļas pēc kārtas.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu lielo atsaucību, šogad visas vasaras garumā tiks rīkotas vairākas nometnes, tai skaitā no 8.jūnija līdz 20. jūnijam, no 29. jūnija līdz 4. jūlijam, no 13. jūlija līdz 25. jūlijam, no 3.augusta līdz 15.augustam.

Lai dotu iespēju vecākiem veiksmīgāk saplānot darba dienu, nometnes notiek no 8:00 līdz 18:00. Katras nometnes noslēgumā, sestdienā, paredzēts kopīgs pasākums ar vecākiem.

“A-Z Boulings” valdes priekšsēdētājs Aivars Zizlāns precizē nometnes cenas: 75 eiro par 6 dienu nometni, 135 eiro par 11 dienu nometni. Šajā summā ir iekļauta trīsreizējā ēdināšana, sporta nodarbības, arī sporta spēļu inventārs un treneri.

“Tā ir ļoti pretimnākoša cena, un jāatzīmē, ka tā pat nav pašizmaksa. Mēs piemaksājam par šādas nometnes sarīkošanu. Mēs esam ieinteresēti, lai bērni interesējas par sportu, lai ieinteresējas par boulingu, tenisu, galda tenisu un badmintonu, jo šajos sporta veidos bērniem Jelgavā ir labas treniņu un attīstības iespējas,” stāsta Aivars Zizlāns.

Plašāk par “A-Z Boulings” un dienas nometni bērniem, tai skaitā pieteikšanās anketu, līgumu un dienaskārtību var lasīt “A-Z Boulings” interneta mājas lapā http://www.azboulings.lv/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s