Peters Solbergs turpina slavēt Latvijas posmu ārvalstu medijos

Peters Solbergs, kura kontā ir pasaules rallija un rallijkrosa čempiona tituli, turpina atzinīgi izteikties par Latviju un šeit plānoto Pasaules rallijkrosa posmu, kas notiks 2016. gada oktobrī. 

Norvēģu autosportists Peters Solbergs britu autosporta portālā “The Checkered Flag” izteicies, ka ir priecīgs, ka 2016.gadā rallijkrosa posms būs Latvijā. “Tas būs lieliski, ka varēsim doties uz Rīgu – skaista vieta, kur ir daudz motoru sporta fanu. Taču žēl, ka no kalendāra pazudīs Itālijas un Turcijas RX posmi,” atzina Solbergs.
Peters Solbergs jau iepriekš izteicis daudz atzinīgu vārdu par Latviju un gaidāmo Pasaules čempionāta posmu. PetersSolbergs portālam “Go4speed” atzina, ka ir patīkami pārsteigts par Latviju, Latvijas ēdienu un cilvēkiem, kuri esot atsaucīgi un draudzīgi. Vēl viņš norādīja, ka, viņaprāt, Latvijas trase būs lieliska, jo mežā būšot īsta rallija trase, kas norvēģu braucējam nav sveša vide.
Peters Solbergs, 2003. gadā, izcīnīja savu pirmo Pasaules čempiona titulu rallijā (WRC), kļūstot par pirmo norvēģi, kurš izcīnījis šo titulu. Pēc pāriešanas no rallija uz rallijkrosu, 2014. gadā Solbergs izcīnīja pasaules čempiona titulu arī rallijkrosā (RX), kļūstot par pirmo šī čempionāta uzvarētāju, un tādējādi kļūstot par vienīgo autosportistu, kuram “pieder” divi FIA čempionu kausi (WRC un RX Rallycross). Arī šobrīd, kad ir palicis viens posms līdz 2015. gada sezonas beigām, Peters Solbergs ir kopvērtējuma līderis. Viņam ir nepieciešami tikai 5 punkti, lai nodrošinātu sev otro čempiona titulu.
2016. gada Pasaules rallijkrosa kalendārā pirmo reizi iekļautais Latvijas posms, ir nebijis notikums Latvijā, tādējādi atverot jaunu lapaspusi Latvijas autosporta vēsturē. Latvijas posms notiks no 1. līdz 2. oktobrim, un tas būs desmitais no kopā 12 paredzētajiem Pasaules rallijkrosa čempionāta posmiem 2016. gadā. Latvijas posmu organizē Raimonds Strokšs ar savu komandu no “RA Events”, kas jau vairākus gadus veiksmīgi organizē Eiropas Rallija čempionāta posmu “Rally Liepāja” un Latvijas rallija čempionāta posmu “Rallijs Talsi”. Raimonds Strokšs ir Latvijas rallija čempions, kurš nu ir apņēmies starptautisko autosporta saimi iepazīstināt ar Latviju, un panākt arvien vairāk pasaules līmeņa sacensību organizēšanu Latvijā.
_____________________________________________________________________

Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja

Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
4.kursa students Artūrs Himičs

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s