Eiropā izsludina badmintona talismana dizaina konkursu

Eiropas Badmintona federācija ir izsludinājusi Eiropas badmintona oficiālā talismana dizaina konkursu. Tas ir pirmais šāda veida konkurss, un visi badmintona spēlētāji un līdzjutēji tiek aicināti iesūtīt savas idejas.
 
Eiropas badmintona talismana konkursa uzvarētājs saņems 800 eiro prēmiju, kā arī biļetes uz 2016.gada Eiropas čempionātu Francijā, ieskaitot apmaksātu vienvietīgu viesnīcas numuru no piektdienas līdz svētdienai. 
“Kuram gan nepatīk labs talismans starptautiskā sporta pasākumā? Talismans var vienot sporta sabiedrību, nest veiksmi, kā arī izklaidēt skatītājus starptautiskos pasākumos. Varbūt arī jūs vēlaties būt daļa no vēstures? Tad ķeraties pie talismana radīšanas!” uzmundrina Eiropas Badmintona federācija.
Latvijas Badmintona federācijas prezidents Mareks Gruškevics piebilst, ka šobrīd mums Latvijā vēl nav tādu badmintonistu, lai pārsteigtu Eiropu ar saviem sportiskajiem sasniegumiem, bet Latvijai ir iespēja iesaistīties olimpiskā badmintona Eiropas kopienā ar savu radošumu, un pārsteigt Eiropu ar Latvijā radītu Eiropas badmintona talismanu. Tā ir iespēja gan Latvijas dizaineriem un māksliniekiem, gan arī skolēniem un studentiem.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s