Futbola klubam "Jelgava" jauna interneta lapa

Futbola klubs „Jelgava” iedarbinājis savu jauno mājas lapu. Adrese ir tā pati iepriekšējā: www.fkjelgava.lv, bet tagad līdzjutējiem un futbola akadēmas audzēkņiem piedāvāts ne tikai jauns un mūsdienīgs dizains, bet arī arī jaunas informatīvās iespējas.

“Jaunā intereta lapa noteikti pretendē uz titulu „Labākā futbola kluba interneta lapa”. Mums ir svarīgi, lai futbola klubs ir pietuvināts saviem līdzjutējiem, spēlētājiem, audzēkņiem, medijiem un visiem, kas interesējas par futbolu Latvijā un Jelgavā,” norāda FK ”Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs.
“Jaunu interneta lapu mēs taisījām paši, tam netika iztērēti tūkstoši, vien daži simti. Taču, neskatoties uz mazajiem tēriņiem, mēs esam radījuši ļoti smuku un funkcionāli pilnīgu interneta lapu. Ne jau budžetam ir vienmēr nozīme, bet vairāk idejai, un tam, cik ļoti mēs savai idejai ticam,” stāsta Ainārs Tamisārs.
Iepriekšējā interneta lapa darbojās kopš 2010.gada. “Sešu gadu laikā interneta lapa bija nedaudz novecojusi,” skaidro Ainārs Tamisārs.
Jaunajā interneta lapā ir iestrādātas dinamiskas turnīru tabulas, spēļu grafiki, nākamās spēles laika atskaites hronometrs, kā arī integrēti saziņas rīki ar visiem populārākajiem sociālajiem tīkliem.
Jaunajā intereta lapā vēl vairāk vietas ir atvēlēts jaunatnes futbola akadēmijas ”Jelgava” jaunumiem, gan par sasniegumiem futbola laukumos, gan notikumiem ap tiem. Ir parādījusies sadaļa „Akadēmija”, kur būs publicēti audzēkņu treniņgrafiki, informācija par treniņprocesu un citām svarīgām jaunatnes akadēmijas norisēm. FK „Jelgava” trenējas vairāk nekā 300 jaunie futbolisti un tā ir Zemgalē lielākā un varenākā sporta organizācija.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s