Iespēja pārbaudīt cukura un holesterīna līmeni badmintona turnīra laikā

Pasaules reitinga badmintona turnīra “Yonex Latvia International” ietvaros, “Zemgales veselības centrs”, kas būs turnīra pieaicinātais medicīnas partneris, aicinās ikvienu interesentu uz bezmaksas cukura un holesterīna līmeņa ekpress pārbaudēm.

Atgādinām, ka Pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” šogad notiks Jelgavā, no 2. līdz 5.jūnijam. Diemžēl, lielās dalībnieku intereses dēļ, daudzi spēlētāji, tai skaitā arī no Latvijas, ir iekļauti “gaidīšanas listē”. Atgādinām, ka “Yonex Latvia International” turnīram pieteicās rekordliels dalībnieku skaits – 186 dalībnieki no 18 valstīm.
Saskaņā ar stingrajām Pasaules reitinga turnīra organizēšanas prasībām, rīkotajiem ir jānodrošina medicīnas personāla klātbūtne visa turnīra laikā. “Zemgales veselības centrs” ir piekritis kļūt par Latvijas Badmintona federācijas sadarbības partneri, un no tā iegūs ne tikai turnīrs un tā dalībnieki, bet arī visi skatītāji, kuriem būs iespēja noskaidrot cukura un holesterīna līmeni, kā arī saņemt informāciju par citiem “Zemgales veselības centra” pakalpojumiem.
“Badmintona turnīrs ir vieta, kur satiekas sporta entuziasti un veselīga dzīvesveida piekritēji, šeit būsim arī mēs – “Zemgales veselības centrs”. Mums ir svarīgi atbalstīt un ap sevi pulcēt veselu sabiedrību, tādēļ ar prieku aicinām profilaktiskos nolūkos veikt cukura un holesterīna līmeņa pārbaudi,” stāsta “Zemgales veselības centra” sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Klova.
“Laikus diagnosticējot paaugstinātu cukura līmeni iespējams izvairīties no dažādām sirds un asinsvadu slimībām. Mēs piedāvāsim klātesošajiem iespēja kvalitatīvi, īsā laikā periodā iegūt atbildes par ikkatram tik ļoti būtiskiem veselības stāvokļa rādītājiem. Parūpēsimies par sevi un aicināsim rūpēties arī citus!” par veselības pārbaudēm stāsta Indra Klova.
Diagnostikas testus būs iespējams veikt “Yonex Latvia International” turnīra laikā Jelgavas sporta hallē, Mātera ielā 44A. “Zemgales veselības centrs” medicīnas stends atradīsies netālu no sporta halles ieejas.
“Zemgales veselības centrs” ir modernākais ambulatorais daudzprofilu medicīnas centrs Zemgalē. Tā prioritāte ir individuālas rūpes par katra pacienta veselību. Ērtību nodrošināšana pacientam un ārstēšanas efektivitāte ir būtiskākie centra darba kritēriji. “Zemgales veselības centrs” sniedz augsta līmeņa kvalitatīvus un daudzpusīgus medicīniskos pakalpojumus veselības profilaksē, slimību diagnostikā un to ārstēšanā. Galvenie veselības centra darbības virzieni ir diagnostika, ārstniecība un rehabilitācija.

_____________________________________________________________________
Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja
Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
3.kursa studente Aija Jalinska

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s