Badmintona turnīrā tika izdzerti 1500 litri “VENDEN” ūdens


Apkopojot informāciju par Pasaules reitinga badmintona turnīru “Yonex Latvia International”, kas Jelgavā norisinājās no 2. līdz 5. jūnijam, organizatori ir apzinājuši, ka turnīra četrās dienās tika izdzerts vairāk nekā 1500 litru “VENDEN” dabīgā ūdens. Tas izskaidrojams gan ar ūdens izcilo kvalitāti, ērto iepakojumu, gan arī ar faktu, ka turnīra dienās Jelgavā bija īpaši karsts laiks.

2. un 3. jūnijs bija īpaši karstas dienas, kad gaisa temperatūra zālē pārsniedza +30 grādus, tāpēc sportistiem un visiem turnīra dalībniekiem lieti noderēja uzņēmuma “VENDEN” sarūpētais dabīgais ūdens, kas tiek iegūts vienā no Latvijas ekoloģiskākajām un tīrākajām vietām – Gaujas Nacionālajā parkā.

Likumsakarīgi, ka vairākums sportistu izvēlējās dabīgo minerālūdeni “VENDEN Sport“, jo 0,75 litru tilpums ir optimālākais un ērtākais sporta spēļu norises laikā. “Sport” pudelei ir speciāls korķītis, kuru var atvērt ar vienu roku, tādējādi ļaujot sportistiem turpināt sportiskās aktivitātes, nenoliekot raketi,” skaidro VENDEN tirdzniecības vadītāja Ilva Greitaite.
Badmintona turnīra “Yonex Latvia International” ietvaros uzņēmums “VENDEN” Jelgavā prezentēja arī vienu no jaunākajiem produktiem – dabīgo bezalkoholisko dzērienu VENDEN ar citrona garšu, kura sastāvā ir dabīgais minerālūdens, ogļskābā gāze un dabīgs citrona aromatizētājs. “Svarīgi tieši sportistiem un veselīga dzīvesveida piekritējiem ir tas, ka šis dzēriens nesatur nedz konservantus, nedz cukuru un kalorijas, tāpēc jau šobrīd pēc tā ir liels pieprasījums,” informē Ilva Greitaite.
“Sportojot neatņemama sastāvdaļa ir ūdens. Fizisku aktivitāšu laikā organisms strauji zaudē ūdens rezerves organismā, kas nepieciešamas tā normālai darbībai. Tieši tāpēc ir svarīgi fizisku aktivitāšu laikā uzņemt tīru, kvalitatīvu un zināmas izcelsmes ūdeni. Jo īpaši svarīgi tas ir karstā laikā pie lielas fiziskās slodzes. Vislabākais variants ir negāzēts minerālūdens, kas apgādās organismu arī ar vērtīgajiem minerāliem sabalansētā daudzumā,” skaidro Ilva Greitaite.
Turnīra laikā tā dalībniekiem tika nodrošināts avota ūdens “VENDEN Mežavots”18.9 Litru pudelēs, kas tiek iegūts no Mežuļu avota Valmieras novada Kocēnu pagastā. Premium klases avota ūdens “VENDEN Mežavots” ir unikāls pateicoties dabīgiem filtriem — tīriem kvarca smilšu slāņiem, caur kuriem šis avots izplūst virszemē. To var lietot bez ierobežojuma, ūdens ir dabīgi mīksts ar zemu kaļķakmens un dzelzs saturu, netiek ķīmiski vai citādi apstrādāts, līdz ar to nesatur nekādus konservantus. 
“VENDEN” piedāvātais dabīgais minerālūdens tiek iegūts Cēsīs, bijušās sanatorijas “Cīrulīši” teritorijā no 135 metru dziļurbuma un pēc ieguves netiek apstrādāts, līdz ar to tam ir zema mineralizācijas pakāpe un optimāla minerālu kombinācija, kas nozīmē – tam nav nekādas piegaršas un tas lietojams bez ierobežojuma. Tāds ūdens ir īpaši labi piemērots sportistiem, organisma ūdens rezervju atjaunošanai, lai organisms funkcionētu maksimāli labi un būtu iespējams sasniegt izcilus rādītājus.
“VENDEN” vārdā tika nosaukts viens no pieciem “Yonex Latvia International” badmintona laukumiem. Turnīra atbalstītāju vārdā tika nosaukti arī pārējie badmintona laukumi, tai skaitā “Lāči”, “Inbox.lv”, “Super FM” un “Zemgales veselības centrs”. Turnīru atbalstīja arī “Dzintars”, visiem dalībniekiem piešķirot smaržas krēmus vai šampūnus un “Stats Serviss”, kas palīdzēja ar tehniku, lai varētu uz turnīra laiku aizlīmēt visus Jelgavas sporta zāles logus. Turnīru finansiāli atbalstīja arī Jelgavas Sporta servisa centrs un Latvijas Sporta federāciju padome.
Atgādinām, ka Pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” Latvijā norisinājās jau trešo gadu pēc kārtas. Šogad turnīram pieteicās rekordliels dalībnieku skaits – 190 dalībnieki no 20 valstīm. Organizatoriem lielās dalībnieku intereses dēļ, daudzi spēlētāji, tai skaitā arī no Latvijas, bija jāiekļauj gaidīšanas listē. Rezultātā par uzvaru sacensībās cīnījās 186 badmintonisti no 18 valstīm. Uzvaras laurus plūca Krievijas badmintonisti, kas mājup aizveda piecus no astoņiem Jelgavā izgatavotajiem māla kausiem. Pārējos trīs kausus izcīnīja badmintona spēlētāji no Francijas. Latvijas spēlētāji, diemžēl, izstājās jau 1/8 finālā.

_____________________________________________________________________
Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja
Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
4.kursa studente Agita Pudele

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s