Sestdien “Jelgava” noslēgs labāko sezonu kluba vēsturē

Sestdien, 5. novembrī, ar spēli pret FS “Metta/LU”, futbola klubs “Jelgava” pieliks punktu labākajai sezonai kluba jaunākajā vēsturē. FK “Jelgava” priecāsies redzēt ZOC tribīnēs visus, kuri visu šo gadu bija kopā ar Jelgavas futbola klubu, ka arī tos, kurus nebiedē novembra aukstums. “Pati spēle noteikti neliks vilties, tāpat kā visa 2016. gada sezona!” aicina FK “Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs.
5.novembrī sesonas noslēdzošajā spēlē FK “Jelgava” uzņems sev neērtos pretiniekus no Rīgas – FS “Metta/LU”. Spēles starp šīm divām komandām bieži ir noslēgušās ar neizšķirtu. Šī gada 30. aprīlī “Metta/LU” šokēja Latvijas futbola sabiedrību, savā laukumā sagraujot jelgavniekus ar 3:0. Nākamie divi mači noslēdzās ar “Jelgavas” uzvarām (2:0 un 1:0), kurās lielu ieguldījumu deva bijušie mettieši Artjoms Osipovs un Mindaugs Grigarāvis. 
5.novembra spēle FS “Metta/LU” komanda nebūs izšķiroša, jo šajā sezonā komanda vairs nevar pakāpties augstāk par 7.vietu turnīra tabulā. Savukārt FK “Jelgava” medaļas jau ir garantētas, bet noslēdzošajā spēlē izšķirsies, vai tās būs no sudraba vai bronzas.
Spēles sākums 5. novembrī plkst. 14:00. Agrs sākums izskaidrojams ar to, ka pēc reglamenta visām 28. kārtas spēlēm ir jāsākās vienlaicīgi. 
“Labākais veids kā vēsā laikā nenosalt, ir nākt uz FK” Jelgava” vai FS “Metta/LU” fanu sektoru un just līdzi saviem favorītiem. Tāpat līdzjutēji varēs sasildīties ar siltiem ēdieniem un dzērieniem, kuri ir pieejami Zemgales Olimpiskā centra kafejnīcā, vai arī nopērkot FK “Jelgava” šalli pie stadiona kases. Izmanto lielisku iespēju pavadīt pirmās novembra brīvdienas Latvijas futbola atmosfērā!” aicina Ainārs Tamisārs.
“Šis gads FK “Jelgava” ir sanācis piedzīvojumiem bagāts: no Islandes līdz Izraēlai, no 7. vietas tabulā līdz cīņai par čempiona titulu,” atceras Ainārs Tamisārs.
Ja neskaita neveiksmīgo sezonas sākumu, kad komanda piedzīvoja vairākus zaudējumus un turnīra tabulā nokrita līdz pat priekšpēdējai vietai, 2016. gads “Jelgavas” komandas līdzjutējiem saistās tikai ar pozitīvajām lietām. Ainārs Tamisārs uzsver to, ka šogad komandai ir izdevies izcīnīt Latvijas kausu, kā arī pārvarēt divas kārtas UEFA Eiropas līgā. 
Ainārs Tamisārs atklāj, ka šajās brīvdienās jelgavniekus sagaida vēl kāds īpašs futbola pasākums – svētdien svinīgā atmosfērā futbolistiem tiks pasniegtas medaļas, tiks pateikts paldies futbolistiem un sponsoriem, tāpat tiks noteikts un apbalvots gada labākais Jelgavas futbolists.

_____________________________________________________________________
Preses relīzi, saskaņā ar noslēgto prakses līgumu sagatavoja
Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas
Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta studiju programmas
4.kursa studente Aleksandra Jeršova

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s