FK "Jelgava" prezentēs lojalitātes karti „Mana Jelgava”

Trešdien, 2016.gada 14.decembrī plkst.13.00 restorānā „La tour de Marie” (Akadēmijas ielā 1, Jelgavā) notiks jelgavnieku lojalitātes kartes „Mana Jelgava” prezentācija.

„Mana Jelgava” ir ne tikai futbola kluba „Jelgava” 2017.gada sezonas abonements, bet arī atsaucīgākos un lojālākos jelgavniekus un Jelgavas atsaucīgākos un lojālākos uzņēmumus vienojoša programma.
FK „Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs stāsta: „kopš 2010.gada pamazām un neatlaidīgi esam attīstījuši savu sezonas abonementu programmu, kas ir attīstījusies un pāraugusi viena sporta veida, proti, futbola robežas un ir laiks pāriet nākamajā līmenī – kartes „Mana Jelgava” plašajā piedāvājumā būs visdažādākās sporta, kultūras, izklaides, ēdināšanas un citu pakalpojumu saņemšanas iespējas, kā arī paredzēti kampaņveidīgi pavisam īpaši piedāvājumi un pārsteigumi no daudziem Jelgavas uzņēmumiem”.
Kartes „Mana Jelgava” varēs iegādāties daudzu šajā programmā iesaistījušos partneru tirdzniecības vietās, piemēram, kafejnīcā „Tami-Tami” un alternatīvās mūzikas bārā „Melno cepurīšu balerija”; kartes cena ir 20€, bet papildus informācija būs atrodama mājas lapā www.manajelgava.lv.
FK „Jelgava” un Latvijas nacionālās izlases futbolists Artis Lazdiņš piebilst: „tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads – garantēju, ka „Mana Jelgava” ļoti labi iederēsies jebkura izmēra Ziemassvētku un Jaungada vecīša maisiņā!”.
Masu medijiem lūgums pieteikt dalību „Mana Jelgava” prezentācijā, zvanot uz 29234040 vai rakstot uz ainars@fkjelgava.lv (vēlams līdz 14.12.2016 plkst.12.55)

Jelgavnieku lojalitātes un partneru programmas
„Mana Jelgava” piedāvājums

„MANA JELGAVA” – ĪSTĀ KARTE ĪSTIEM JELGAVNIEKIEM: 
Pēc FK „Jelgava” iniciatīvas izveidota programma, kuras mērķis ir savstarpēji izdevīga komunikācija starp Jelgavas uzņēmējiem un pilsētniekiem, kā arī sporta un kultūras organizācijām. Programmas fiziskais priekšmets būs plastikāta kartiņa (attēlā), kuru saņems bezmaksas vai iegādāsies jelgavnieki (ne tikai). Kartes īpašnieki varēs bezmaksas apmeklēt dažādus sporta pasākumus Jelgavā un ikdienā izmantot desmitiem izdevīgus piedāvājumus no vietējiem uzņēmējiem. Kartes mērķis vēl vairāk integrēt jelgavniekus pilsētas dzīvē veicināt lokālpatriotismu un uzņēmējiem dot iespēju uzrunāt vietējos iedzīvotājus. 
INFORMĀCIJA PARTNERIEM: 
Garantēta auditorija – kā pirmie karti „Mana Jelgava” saņems aptuveni 400 FK „Jelgava” jaunatnes akadēmijas audzēkņu vecāki, FK „Jelgava” ilggadējie sadarbības partneri un meistarkomandā pašreiz un kādreiz spēlējušie futbolisti. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka sezonas abonementus iegādājas vel aptuveni 150 jelgavnieku. Ar kvalitatīvām mārketinga akcijām 2017.gadā plānots izplatīt 800 – 1000 kartes. Ir plānots regulāri informēt kartes īpašniekus par jaunajiem, īpašajiem un regulārajiem piedāvājumiem. 
Bezmaksas mārketings – pirmajā „Mana Jelgava” darbības gadā nav paredzēta partneru dalības maksa (no 2018.gada tā būs 300€/gadā). 2017.gadā (jau sākot ar 2016.gada decembri) tiks veiktas plašas kartes mārketinga aktivitātes gan Jelgavā, gan sociālajos tīklos, gan mājas lapās manajelgava.lv un fkjelgava.lv – attēli, video, vides objekti u.c. 
Bezmaksas informatīvie materiāli – dažādi interneta videi paredzēti maketi tieši ar Jūsu uzņēmuma logo un informāciju par piedāvājumu, drukāts (A3 vai A4) plakāts ar Jūsu piedāvājumu „Mana Jelgava” programmā, kuru varēsiet izvietot savā uzņēmumā kā pilntiesīgs programmas dalībnieks. 
Divas kartiņas „Mana Jelgava” – Katrs programmas partneris saņem divas bezmaksas „Mana Jelgava” kartiņas 
INFORMĀCIJA KARTES ĪPAŠNIEKIEM: 
„Mana Jelgava” cena ir noteikta 20€ un tā būs beztermiņa. Kartes nomaiņai vai jaunas izņemšanai tiks noteikta kartes maiņas maksa. Iegādājoties karti. Kartes dizainā iekļauts FK Jelgava logotips, jo karte vienlaicīgi ir FK „Jelgava” sezonas abonements, tātad jau šobrīd „Mana Jelgava” piedāvā : bez maksas apmeklēt visas FK „Jelgava” mājas spēles, bez maksas apmeklēt jebkuru pasākumu mūzikas klubā „Jelgavas krekli”, saņemt 20% atlaidi alternatīvās mūzikas bārā „Melno cepurīšu balerija” (FK” Jelgava spēļu” dienās), saņemt 20% atlaidi abonementa iegādei fitnesa klubā „Fitland” u.c. 
SADARBĪBAS UZSĀKŠANA: 
Piesakiet savu uzņēmumu un savu īpašo piedāvājumu lojalitātes programmā „Mana Jelgava”, zvanot uz 29234040 (Aināram) vai rakstot e-pastu uz ainars@fkjelgava.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s