“Google” Jūrmalā sapulcina reģiona 180 labākās digitālās aģentūras

No 26. līdz 27.jūnijam “Google” rīko ļoti vērienīgu pasākumu Jūrmalā – “Google CEE Day 2018”, sapulcinot 450 dalībniekus no 180 aģentūrām no 17 Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīm. Starptautiskais pasākums notiek Dzintaru koncertzālē. Tas ir līdz šim vērienīgākais pasākums, kādu “Google” saviem partneriem rīkojis kādā no Baltijas valstīm. Jūrmalā “Google” arī publiski izziņoja, ka maina nosaukumu savai galvenai reklāmas platformai – “Google Adwords” turpmāk sauksies “Google Ads”. Par to globāli tiek izziņots 27.jūnijā, kad šim produktam aprit 18 gadi. 

Šobrīd lielākā “Google” partneraģentūra Baltijā ir Latvijas aģentūra “Top Media”, kuras sadarbības apjoms ar “Google” jau mērāms vairāk nekā miljons eiro mēnesī. “Google” partneraģentūru Baltijas TOP 5 ir arī Latvijas aģentūra “Inspired eCommerce”. Latvijā kopumā ir ap 40 aģentūras, kuras darbojas kā “Google” partneri, bet Baltijā šādu aģentūru skaits ir ap 120. “Google” nesniedz tiešo atbalstu klientiem. Jautājumos par “Google” reklāmas iespējām klienti var atbalstu saņemt tikai caur “Google” partneraģentūrām. 

Top Media” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Kažemaks Baltijas izvēli “Google” vērienīgajam pasākumam skaidro ar straujo izaugsme, kas pēdējos gados notikusi tieši Baltijas reģionā. “Latvijā ir fintech kompānijas, Lietuvā crypto valūtas startapi, Igaunijā eresidency un milzīgs startapu skaits,” precizē Mārtiņš Kažemaks, piebilstot, ka “tas ir noticis pateicoties straujai izaugsmei digitālās reklāmas jomā, kur liela loma ir tieši “Google” reklāmas iespējām audzēt dažāda veida biznesus eksporta tirgos”. 
“Vērienīgā pasākuma mērķis ir satuvināt reģiona labākās digitālās aģentūras, lai veicinātu pieredzes apmaiņu un izglītotu par aģentūru darba organizēšanu un izaugsmi mūsdienu strauji augošajā tehnoloģiju laikmetā,” stāsta Mārtiņš Kažemaks.

Vienlaicīgi ar “Google CEE Day 2018” Rīgā notika arī “Google” ekskluzīvais pasākums “Agency of Tomorrow”, kurā no Latvijas piedalījās tikai divas aģentūras – “Top Media” un “Inspired eCommerce”.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s