Rīgā notiek Pasaules kausa posms raketlonā "IWT Latvian Open 2018"

No 13. līdz 15.jūlijam Rīgā, tenisa klubā ENRI (Stirnu iela 34a) norisināsies Pasaules Kausa posms raketlonā “IWT Latvian Open 2018”, kas Latvijā notiek jau ceturto gadu pēc kārtas. 
Raketlons ir populārāko rakešu sporta veidu daudzcīņa, kur sportisti sacenšas 4 disciplīnās – galda tenisā, badmintonā, skvošā un tenisā. Sporta veids ir populārs Latvijā – sacensībās ir piedalījušies daudzi esošie un bijušie Latvijas čempioni savos sporta veidos, izcīnot uzvaras arī raketlona daudzcīņā. 
“IWT Latvian Open 2018” piedalīsies 97 sportisti no 18 valstīm, tai skaitā Pasaules čempione un reitinga līdere Christine Seehofer (Austrija) un 2016.gada Latvian Open uzvarētājs un ranga Nr.3 Dan Busby (Lielbritānija). Tāpat turnīrā ir pietiekušies Latvijas TOP spēlētāji rakešu sporta veidos – Viesturs Bajārs (badmintons), Dainis Reinholds (galda teniss), Artūrs Zaicevs (skvošs).
Šobrīd Pasaules ranga TOP 100 atrodas 4 Latvijas raketlonisti – Viktorija Ratačova (Nr.72), Sanita Vīlistere (Nr.74), Uldis Dzirkalis (Nr.32) un Artūrs Zaicevs (Nr.25).
Sacensību sākums piektdien, 13.jūlijā 10:00 (dubultspēles), savukārt vienspēļu pusfināli un fināli paredzēti svētdien sākot no 11:00. Tāpat spēles bez maksas būs iespējams skatīties www.fokuss.tv (sestdien, svētdien).
Latvijas Raketlona federācija ir valsts atzīta sporta organizācija, kas ir FIR (Starptautiskā Raketlona federācija) biedrs no 2009.gada. Sporta veids ir populārs vairāk nekā 40 valstīs, kopumā Starptautiskās sacensībās piedalās vairāk nekā 4000 sportistu. 
Sacensības atbalsta programma Valsts Sportam, Latvijas Sporta Federāciju padome, Rīgas Dome, BN Kurši, DC Resources Baltics/Group De Cloedt, Jēkabpils PMK, Keefa Simply Food, SHARK ENERGY, Yonex, BESPORT un citi atbalstītāji.

>>> Skatīt spēļu sarakstu un rezultātus Tournamentsoftware.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s