Astrologs brīdina par biznesa un būvniecības tukšgaita sezonas kulmināciju

retrolaika logika biznesaa _viss nepareiziNo 30.aprīļa līdz 18.septembrim biznesa tukšgaita izpaudīsies kā jaunu uzņēmumu dibināšanai, nozīmīgu mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai nevēlams, kā arī būvniecības procesu bremzējošs laiks, vēsta Astrobizness.lv jaunākajā biznesa astrobiļetenā.

“Kārtējā vasara, kad pašā sezonas plaukumā uzņēmējiem un būvniekiem nāksies saskarties ar virkni buksējošu darbību un jebkura ilgtermiņa projekta aizsākšana nesekmēsies. Attīstībai investētie līdzekļi plānoto rezultātu nesasniegs, gaidāmas nepietiekamu darbaspēka vai izejmateriālu raisītas dīkstāves, noieta tirgus klapatas, līgumsaistību un finansiālo saistību nepildīšanas un uzmešanas”, brīdina www.astrobizness.lv veidotājs, biznesa astrologs-numerologs Kristaps Baņķis.

“Biznesa un celtniecības stagnācijas periodā ir jārīkojas gudri, nevis uzņēmējiem raksturīgi dinamiski un tikai pēc sava ego plāna, cerot, ka uz viņu tālās planētu cilpas nekādi neattieksies. Tiklīdz tā nospriedīs – tā cietīs dubultā , jo par “aklumu” būs jāpiemaksā”, skarbs ir astrologs un paskaidro, ka pašas planētas tieši neietekmē biznesa procesus uz Zemes, bet gan to cikliskums simboliski atspoguļo iespējamos attīstības scenārijus – sava veida prognozējošs spoguļattēls, kuru analīzi caur praktisko pieredzi izvētī astrologs.

“Iepriekšējo gadu pieredze mums jau ir “uzdāvinājusi” ilgspēlējošus celtniecības un remontu darbu projektus, kas sākti un nevar vien beigties, jo nemitīgi jāpārtaisa, iekavējas dēļ nekvalitatīvas vai nokavētas piegādes, iepriekš neparedzētām izmaksām, resursu pārtērēšanām un darbības brāķiem. Nemaz nerunājot par darbaspēku problemātiku. Tāpat arī uzņēmējiem ar lieliem biznesa plāniem savus projektus nācās negaidīti pārtraukt vai iesaldēt. Jāatzīst, ka vairāku gadu garumā celtniecības sfēras karsēšana dēļ ienākošajām investīcijām un fondu naudām, tomēr vērtējama kā iešana pret straumi, radot sfēras jauni briestošo burbuli, kas nākotnē ietekmēs arī citus sektorus,” uz plaša spektra problēmām būvniecībā norāda Kristaps Baņķis.

Tikai no ilgtermiņa skatu punkta labāk būs redzami šīs vasaras biznesa vides un būvniecības vasaras straujās attīstības negatīvie tempi. “Tas līdzinās situācijai, kad strauji ritošu lokomotīvi apstādināt tik spēji nevar, tādēļ tā pēc inerces vēl tālu aizjoņo greizā virzienā,” salīdzina Kristaps Baņķis.

Astroloģiski ciklisko atslābuma periodu paredz nozīmīgu planētu nonākšana retrogrādā cilpā jeb ierastai pretējā virzienā. Attīstības un izaugsmes pakāpenisku bremzēšanos, kā arī savu spēku lielmanīgu pārvērtēšanu, kopš 10.aprīļa turpmāko 4 mēnešu garumā izskaidro RetroJupiters. Savukārt biznesa stratēģijas un stabilas pamatnes, jebkuras struktūras, objekta vai darbības noturīga karkasa uzrādītājs Saturns caur savu cilpu no 30.aprīļa līdz 18.septembrim iezīmēs biznesa stagnācijas periodu un “pārvilks krustu” jebkura ilgtermiņa projekta sekmīgai aizsākšanai, teikts jaunākajā biznesa astrobiļetenā.

Screen Shot 2019-04-16 at 10.20.13

Uzņēmēj, samazini ambīcijas, pārveido vai pabeidz iesākto!

“Cita starpā – kad martā lielo pārmaiņu planēta Urāns iegāja saimnieciskajā Vērša zīmē, kur atradīsies veselus 7 gadus, vēlme pēc savas saimnieciskās rocības kļūs teju vai kā apsēstība. Un kā ierasts, uz šāda pamatdziņas kacinošā fona, jaunas firmas saradīsies kā sēnes pēc lietus, kuru vairākums rudenī un jebkad izaugt par peļņu nesošām – nepiepildīsies. Šovasar reāli nevajag dzīt finanšu zirgus un vēl jo mazāk vajag ieguldīt lielu vai, vēl trakāk, kredītā aizlienētu naudu biznesa uzsākšanai. Jebkura darbība veicama pakāpeniski, tādēļ vasarā iepauzējam, veicam pilotprojektus, pagaidu risinājumus, un rudenī visu šķietami iekavēto atgūs ar uzviju. Urāna sauklis nākamo septiņu gadu laikā ir “mazāk ir vairāk” un ievirzīt pāreju no līdzšinējiem tirgus un biznesa modeļiem uz progresīvākiem. Jāķer pasaules elpa, kas vēl turklāt atrodas drīzas krīzes priekšvakarā,” norāda Kristaps Baņķis

“Pasaules globālais tirgus šobrīd iet pārprodukcijas un tirgus jaunās pārdales virzienā, iesaistoties jauniem globāliem spēlētājiem, tādēļ jādomā tikai inovatīvās kategorijās, paškritiski saprotot vai bez tā, ko vari un dari, var iztikt. Biznesa vide drīzumā attīrīsies nežēlīgi, valsts pārvaldes kontroles pieaugošajam kontroles spiedienam tikai pieaugot. Īstais laiks piekrāt finanšu resursus un meklēt tehnoloģiski inovatīvus risinājumus ar minimālu darbaspēku iesaistīšanu un resursu patēriņu nišas produktiem,” turpina Kristaps Baņķis.

Jupitera ar Saturna retrogrādās kustības dubultperiodā biznesā neieviešam neko jaunu un uz strauju un līdzenu attīstību neceram. Nemeklējam investorus – tas ir lieks laika patēriņš un pieviltas cerības. Daudzas profesionālās lietas nāksies pārtaisīt un pilnveidot līdz apnikumam, apbruņojoties ar pacietību un nerunājot pretī priekšniecībai. Plāna neizpilde būs ikdiena, labāk samazināt savas peļņas ambīcijas. Nekustamā īpašuma pirkšana un reģistrēšana ir atliekama. Jālabo iepriekš pieļautās kļūdas, jāievieš korekcijas esošajos plānos, jāpārskata un jāatgriežas pie nepabeigtā. Var mainīt uzņēmuma nosaukumu, grozīt statūtus, atjaunot iepriekš līdz galam nerealizētas ieceres. Lai neuzkāptu uz tiem pašiem grābekļiem, astrologs iesaka minēto periodu atvēlēt nevis biznesa virzībai uz priekšu, bet gan reorganizācijām, pārskatīšanai un sakārtošanai.

“Pilnībā darbiem nepiemērots ir pats vasaras viducis – Dižčikā nomaldījies un aptumsumos sapinies jūlijs. Nekam citam, kā vien kārtīgam atvaļinājumam, nederēs! Kas nāks tikai par labu nerviem!”, nosmej astrologs. “Protams, uz citu nedienām vienmēr kāds nopelna, tādēļ, ja vēlies būt pirmais čalis ciemā, meklē šajā vasarā lauciņus, kur citiem bizness gļukos un stagnēs. Tāpat daudzi nopelnīs uz citu vājībām. Katram mākonim ir sava zelta maliņa.”

space_type_of_land_from_the_moon_moon_nasa_earth_planet_moon_car_wallpaper

Būvniecībā jūlijs būs īsta katastrofa

“Mežakuiļa gadā tikt ierautam “Trīs sivēntiņu” cienīgos notikumos, nelaikā celtai ēkai neizturot “pūtienu”, būs vienkāršāk par vienkāršu, ironizē K. Baņķis. “Tā, kā dārgo mājokļu pircēj, pats skaties un pēti ēkas kvalitāti, ja negribi smagi ieberzties pats par savu naudu!”

“Saturna uzmanības lokā ir pamatne, konstruēšana, plānošana, arhitektūra un celtniecība, tāpēc RetroSaturna periodā no 30.aprīļa visi procesi noritēs kā ar šķēršļiem piebārstīti un nestabili. Plānotais no realizētā vairākkārt atšķirsies, materiālo resursu pārtēriņi apvienojumā ar darba resursu iztrūkumu novedīs pie robiem kvalitātē, radot ēkas ar defektiem, arī pasūtītāji par gala rezultātu nebūs apmierināti. Un tas ir tikai sākums… Jūlijā šai buķetei klāt nāk divu nedēļu Starpaptumsums, kas izvilks uz āru visu, kas slēpts, apvienojumā ar Dižčiku, totāli nojaucot secīgu notikumu gaitu, bremzējot darbus, radot pārpratumus un noticot nepamatotiem solījumiem…pat pie labākās gribas – nevaru iepriecināt!”, nopūšas prognozes autors.

Bez tam ir vērts lielāku uzmanību pievērst tieši lielprojektiem, lieku reizi pārbaudot “vārgās savienojuma vietas”, jo šajā laikā būs tendence dienasgaismu ieraudzīt agrāk pieļautām nepilnībām un tad jau būs par vēlu. Radīsies vēlme slēpt brāķus, kuru sekas atklāsim tikai vēlāk. “Dievs dod, netikt pie vēl vienas celtnes sabrukuma traģēdijas!” stingri nosaka astrologs, uzsverot, ka ļoti pieaugs arī darba negadījumu skaits. Arī likums jāievēro “uz ūsiņu” un pēc visiem punktiem. Kontrolieru, auditoru un visādu citādu pārbaužu meistaru šajā laikā netrūks, teikts biznesa astrobiļetenā.

Astrologs norāda, ka retroperioda laikā var nodarboties ar padziļinātu izpēti, sakārtot projektu dokumentāciju, pievest zemi, rakt būvbedres, akas, grāvjus, vēlreiz visu pārskatīt, pārrēķināt un vajadzības gadījumā pārprojektēt, nevis atdurties ar pieri šķībā sienā, zemē izmestā naudā vai nonākt zem valsts pārvaldes iestāžu kontroles lupas.

“Būvniecības sfērā greizu lēmumu pieņemšana nav nekāds pārsteigums, bet drīzāk jau kā standarts, tāpēc labāk “lēnāk pār tiltu” un tam atbilstošā laikā”, iesaka astrologs.

Screen Shot 2019-04-16 at 10.06.57

Gaidāms veiksmīgs rudens

Kad planētas rāda situācijas stabilizēšanos un veiksmīgāku laiku? K.Baņķis ieskicē nākotni: “Kad abi iepriekšminētie astrograndi nostāsies uz taisnā ceļa, tas radīs labas pozīcijas gan būvniecībai, gan biznesa attīstībai. Sākot ar 5.oktobra augošu Mēness fāzi, sāksies arī labākais periods būvniecības procesu uzsākšanai, virzīšanai un attīstīšanai. Svarīgi esot ņemt vērā, ka pamatakmens ielikšanas brīdis ir kā celtnes dzimšanas laiks, tāpēc tam jāpiemeklē astroloģiski labākais superlaiks. Vislabāk to samērot ar patiesā labuma guvēja dzimšanas datiem, atrodot vislabākos laika posmus un datumus veiksmīgam startam un iznākumam.”

>>> Skatīt Astrobizness.lv jaunāko biznesa astrobiļetenu
>>> Skatīt Astrobiznesa kalendāru

Screen Shot 2019-04-16 at 10.08.25