Pasaules badmintona reitinga līderis Kento Momota cietis autokatastrofā Malaizijā

ak_jpcrash_1301
Foto no https://goachronicle.com

Skumja vēsts pirmdienas rītā saņemta no Malaizijas – divkārtējais Pasaules čempions un Pasaules badmintona reitinga līderis Kento Momota šorīt cietis autokatastrofā, par kuras nopietnību liecina auto vadītāja nāve notikuma vietā.

Kento Momota kopā ar savu treneri un fizioterapeitu tika vests no viesnīcas Kualalumpura uz lidostu, lai dotos mājup pēc piedalīšanās Perodua Malaysia Masters 2020 turnīrā, kurā Kento Momota uzvarēja.

Pēc autokatastrofas Kento Momota ir hospitalizēts. Viņa stāvoklis esot stabils. Viņam konstatētas vairākas brūces uz sejas, kā arī deguna kaula lūzums.

Malaizijas sporta un jaunatnes lietu ministrs Syed Spleq apmeklēja slimnīcu un īpaši sasauktā preses brīfingā paziņoja ka visi cietušie ir stabilā stāvoklī, piebilstot, ka viņi saņems vislabāko ārstēšanu un tiks rūpīgi uzraudzīti.

“Pasaules badmintona federācija vēlas pateikties Malaizijas Badmintona asociācijai un visiem vietējiem ārkārtas dienestiem par to ātru rīcību. Cietušo labklājība ir mūsu galvenā problēma, un es varu nodrošināt, ka šobrīd tiek darīts viss, lai viņus atbalstītu,” paziņojis Pasaules badmintona federācijas ģenerālsekretārs Tomass Lunds.

Šonedēļ Kento Momota bija kā pirmais izsētais Daihatsu Indonesia Masters 2020, taču Japānas badmintona federācija viņu jau atsaukusi no dalības šajā turnīrā.

Novēlam Kento Momotam drīzu izveseļošanos, cerot, ka viņš varēs piedalīties pašu mājās notiekošajās Olimpiskajās spēlēs šovasar.

>>> Skatīt informāciju par Kento Momota Pasaules reitinga profilā