Covid-19 mudina pievērsties tirgoties ar vērtspapīriem un valūtu

Thomaskralow.com, kura pirmsākumi meklējami Latvijā, ir radījis universitātes līmeņa apmācību programmu tirdzniecībā ar vērtspapīriem un valūtu. Covid-19 ir pamudinājusi daudzus uzņēmējus vēl vairāk pievērsties finanšu darījumiem internetā, kā arī pamudinājis iegūt padziļinātas teorētiskās un praktiskās zināšanas, ko var piedāvāt tikai Thomaskralow.com.

Uzņēmuma virzītājs Tomass Kralovs ir Rīgā dzimis miljonārs, taču šobrīd viņš sevi dēvē jau par Pasaules pilsoni un dzīvo Dubajā. 7 gadu laikā, tirgojoties ar valūtām un vērtspapīriem, Tomass Kralovs ir nopelnījis vairāk nekā 9 miljonus USD, ieguvis vērtīgu pieredzi vairāk nekā 20 150 darījumos, tādējādi kļūstot par paraugu un apbrīnas objektu daudziem šajā nozarē strādājošajiem.

“Vienā brīdi es sapratu, ka vēl lielāku gandarījumu man rada nevis paša veiksmīgie darījumi, bet gan iespēja dalīties savā pieredzē. Atceros, cik ļoti man pašam paveicās ar mentoru. Arī es vēlos būt tas, kurš palīdz iesākt tirgoties citiem, palīdz ar padomu, palīdz ar praktiskām un sistēmiskām zināšanām. Tā radās Thomaskralow.com, kurš turpina iekarot pasauli,” stāsta Tomass Kralovs.

Šobrīd Thomaskralow.com apmācībās ir piedalījušies vairāk nekā 1000 dalībnieku no 35 valstīm, tai skaitā ASV, Kanādas, Vācijas, Nīderlandes, Krievijas, Austrālijas kā Dienvidamerikas valstīm.

Interese par par programmu strauji kāpj tāpēc, ka šis laiks ir ļoti piemērots uzsākt tirdzniecību ar vērtspapīriem un valūtu, bet tam nepieciešamas arī zināšanas, kurs var piedāvāt Thomaskralow.com

Tāpat ļoti liela ietekme ir arī pozitīvajām atsauksmēm un savstarpējiem ieteikumiem. “Patīkami, ka daudzi jaunie veiksminieki neslēpj, ka uzsākuši vairāk pelnīt pateicoties zināšanām, kuras iegūtas Thomaskralow.com,” lepojas Tomass Kralovs.

“Daudzi cilvēki tirdzniecību ar vērtspapīriem un valūtu uztver teju kā azartspēli. Jā, arī veiksmei ir nozīme tirdzniecībā, bet daudz lielāka nozīme ir zināšanām. Cilvēki mēdz tērēt minimālu laiku izglītībai un uzsāk tirgoties ar reālu naudu. Visdrīzāk, viņi to ātri zaudēs un vēlāk sacīs, ka šāda tirdzniecība ir kā azartspēles. Bet tā tas nebūt nav tiem, kas pret tirdzniecību ar vērtspapīriem un valūtu izturas kā pret īstu profesiju,” uzskata Tomass Kralovs.

“Šajā jomā, tāpat kā ceļu satiksmē, ir savi noteikumi. Maz ticams, ka cilvēki, kuriem nav tiesības un braukšanas pieredzes, tūlītēji sēdīsies dārgā sporta mašīnā, lai joņotu pa šaurām pilsētas ielām, jo tas var beigties traģiski. Bet ja ir zināšanas un prasmes, tas no šī procesa var gūt baudu,” salīdzina Tomass Kralovs.

“Mūsu apmācības process nav tikai neskaidru videoklipu kopums. Drīzāk tā ir pilnvērtīga universitātes līmeņa izglītība. Arī šeit ir testi, kontroldarbi un gala eksāmens. Dīvaini, bet konkurenti neko līdzvērtīgu nepiedāvā. Tirdzniecība nav viegla, un tāpēc es nepārdodu īsus un bezjēdzīgus kursus. Es saviem studentiem iesaku aizmirst to visu, ko teikuši “tirdzniecības guru”, ka tirdzniecība būs viegla, jo tad, saskaroties ar dažām neveiksmēm, nolaidīsies rokas. Savukārt, pareiza noskaņošanās, cerību izvirzīšana un psiholoģiska sagatavošana palīdzēs izturēt vissmagāko tirdzniecības karjeras posmu – sākumu,” norāda Tomass Kralovs.

“Manuprāt, pareizas tehniskās analīzes pārzināšana veido tikai aptuveni 20–30% no ilgtermiņa tirdzniecības panākumiem. Pārējos 70–80% veido svarīgi tirdzniecības aspekti, piemēram, tirdzniecības psiholoģija, riska pārvaldība, naudas pārvaldība, stingra personiskā algoritma izstrāde, personīgā tirdzniecības statistika, pareiza izpratne par „naudas vērtību”, pareiza domāšana, pareizas cerības, pareiza izpratne par tirdzniecību kopumā,” skaidro Tomass Kralovs.