Pēc gada pārtraukuma 9. un 10. oktobrī noskaidros jauno Latvijas čempionu skvošā 

9. un 10. oktobrī Rīgā norisināsies 18.Latvijas čempionāts skvošā – gada nozīmīgākais Latvijas skvoša turnīrs, kurā tiek izcīnīts čempiona tituls sievietēm un vīriešiem. 

Ir jau zināms, ka šogad būs jauns Latvijas čempions vīriešiem, jo Aleksandrs Pāvulāns, kas Latvijas čempionātos ne reizi nav zaudējis, izcīnot 15 Latvijas čempionu ztitulus, ir pārtraucis savas skvoša gaitas un šogad čempionātā nespēlēs. Latvijas čempionātā nepiedalīsies arī vienīgā profesionālā Latvijas skvošiste Ineta Mackeviča, kura pasaules skvoša reitingā atrodas 52. vietā un aktīvi spēlē pasaules tūres sacensībās. Šo favorītu nestartēšana raisa intrigu un čempiona titulu izcīņu varētu padarīt īpaši spraigu. 

Latvijas čempionātā vīriešiem un sievietēm startēs vairāki ilggadējie Latvijas izlases spēlētāji un čempionātu medaļnieki, bijušie junioru čempioni. 

2020. gadā Latvijas čempionāts skvošā nenotika Covid-19 ierobežojumu dēļ, bet 2019. gadā par čempioniem skvošā jau 15.reizi kļuva Aleksandrs Pāvulāns un otro reizi Baiba Lulle, kura startēs arī šajā čempionātā. 

Epidemioloģiski sarežģītajos apstākļos šogad startēs apmēram par trešdaļu mazāk sportisti kā iepriekšējos čempionātos. Dalību apstiprinājuši 50 skvoša spēlētāji. 

Čempionāts notiks “Pepsi centrā”, Uzvaras bulvārī 10, Rīgā. 9. un 10. oktobrī spēles sāksies plkst. 10:00. Finālspēles ieplānotas svētdien plkst. 14:00 un 15:00. 

Sacensību rezultāti, kā arī čempiona titulu izcīņas un citas spēlēs tiešsaistē būs redzamas vietnē https://rankedin.com/en/tournament/6156/latvijas-cempionats-2020

Latvijas čempionātu skvošā organizē Latvijas Skvoša Federācija (LSF) ar valsts budžeta līdzekļu līdzfinansējumu (Latvijas Sporta Federāciju Padome (https://lsfp.lv/), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija (https://www.izm.gov.lv/lv/)) un privāto atbalstītāju atbalstu.

Balvas čempionāta uzvarētājiem nodrošinās Latvijas Skvoša federācija un LSF atbalstītāji: Squash Shop (squashop.lv), SIA BEGRUPA (besport.lv) ar Oliver zīmolu, SIA SOLEPHARM (solepharm.com), SIA Lotos Pharma (www.lotos-pharma.com).