5. un 6. novembrī – 19. Latvijas čempionāts skvošā 

5. un 6. novembrī Rīgā norisināsies 19. Latvijas čempionāts skvošā. Čempionāts ir gada nozīmīgākais Latvijas skvoša turnīrs, kurā dalību pieteikuši 62 sportisti. Dalību čempionātā pieteikuši gan pagājušā gada čempioni Kārlis Pekstiņš un Baiba Lulle, gan medaļnieki Laura Gaigala, Una Ulmane, Andrejs Sautins, Jānis Plūme, kā arī citi Latvijas Skvoša federācijas reitinga augšgala spēlētāji. Tādējādi cīņas par čempiona tituliem un medaļām solās būt sīvas un aizraujošas. 

19. Latvijas čempionāts skvošā notiks “Pepsi centrā”, Uzvaras bulvārī 10, Rīgā. Abas dienas tas sāksies plkst. 10:00, finālspēles paredzētas svētdien ap plkst. 16:00.

Līdzjutēji aicināti atbalstīt dalībniekus gan klātienē, gan vērojot spēles Rankedin video platformā un Latvijas Skvoša federācijas, Jelgavas skvoša klubs, skvoša kluba “Pļaviņas” Facebook kontos. 

Čempionu tituli tiks izcīnīti sievietēm un vīriešiem Open jeb M1 un W1 kategorijās, bet uzvarētāji tiks noskaidroti arī dāmām W2 un vīriešiem M2 kategorijās. Iecienītākā ir M2 grupa, kurā pieteikti 26 spēlētāji, vīriešu Open grupā sacentīsies 20, sieviešu Open – 11, W2 grupā – 8 spēlētājas.  

Latvijas čempionātu skvošā organizē Latvijas Skvoša federācija ar valsts budžeta līdzekļu līdzfinansējumu (Latvijas Sporta Federāciju Padome), Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un privāto atbalstītāju atbalstu.

Balvas čempionāta uzvarētājiem nodrošinās LSF un tās atbalstītāji Latvin.lv sporta preču interneta veikals, skvoša un citu sporta preču veikals Squash Shop, Fizioterapijas centrs “RV PHYSIO”, skaistumkopšanas salons “Love My Life”. Čempionātu atbalsta arī SIA “XCORE”, SIA “Cido grupa” ar zīmolu “Mangaļi”, SIA “Poligrāfijas grupa Mūkusala” (http://www.pgm.lv/, kā arī LSF lieldraugi “OK Būvmateriāli” un Amerikas Baltijas tehnoloģiju korporācija. 

Sacensību grafiki un rezultāti būs atrodami vietnē: https://rankedin.com/en/tournament/16115/19-latvijas-cempionats-skvosa/

Latvijas čempionātā var piedalīties Latvijas Republikas pilsoņi, nepilsoņi un ārvalstu pilsoņi un pastāvīgie iedzīvotāji, kas vismaz trīs gadus ir pastāvīgi uzturējušies Latvijā un šajā periodā nav pārstāvējuši citu valsti atzītās skvoša sacensībās.