Baleta festivāls jau ceturto reizi tiks atklāts Rīgas Dzelzceļa stacijā

Otrdien, 20.aprīlī, turpinot tradīciju, Starptautiskā Baltijas baleta festivāla atklāšanas koncerts jau ceturto reizi notiks Rīgas Dzelzceļa stacijā. “Uzskatām to par labāko veidu, kā vienlaicīgi celt stacijas rajona prestižu un radīt iespēju bezmaksas baudīt augstākās proves dejas mākslu, tādejādi pasniedzot dāvanu pilsētai,” lēmumu segt festivāla atklāšanas koncerta izmaksas argumentē tirdzniecības centra “Origo” direktors Aleksandrs Ņemirovskis.
9.Starptautiskā Baltijas Baleta festivāla atklāšanas koncertā būs skatāma festivāla direktores Litas Beiris iestudētā Klaipēdas muzikālā teātra izrāde “Čaplina atgriešanās”. Ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies arī Liepājas simfoniskais orķestris.
A.Ņemirovskis zināja teikt, ka jau izsenis Stacijas laukums ir bijusi pilsētas aktīvākā vieta, kur notiek dažādas tikšanās un pasākumi, tāpēc arī “Origo” Stacijas laukumā ir veidots kā multifunkcionāls centrs.
Pērn atklātā tirdzniecības centra “Origo” telpās vairākkārt ir notikuši dažādi kultūras pasākumi, kas pulcinājuši ne tikai dzelzceļa pasažierus un tirdzniecības centra apmeklētājus, bet arī īstenus mākslas cienītājus. “Jau pirmajā savas darbības gadā organizējām starptautisku folkmūzikas festivāls, kas plānots arī šogad, tāpat te ir bijis izvietots atrakciju parks, notikuši pūtēju orķestru koncerti, cirkus izrādes un pat fotoizstādes,” stāsta A.Ņemirovskis.
“Protams, ka vienlīdz svarīgs mūsu aktivitāšu iemesls ir komerciālais aspekts, jo, rīkojot augstvērtīgus un dažādai auditorijai interesējošus pasākumus, mūsu mērķis ir mainīt apmeklētāju ieradumus, kā arī stacijas un tirdzniecības centru tēlu,” skaidro A.Ņemirovskis, piebilstot, ka pasaulē stacijās nereti tiek rīkoti kultūras pasākumi, jo tās uzskata par kultūras zonām, kur ir laba akustika un plašas telpas apmeklētāju uzņemšanai.
“Tomēr galvenais mūsu gandarījums ir par to, ka visi šie pasākumi ir dāvana gan mūsu Rīgai un rīdziniekiem, gan tās visiem,” uzsver A.Ņemirovskis.
9.Starptautiskā Baltijas Baleta festivāla atklāšanas koncerts notiks tirdzniecības centrā “Origo” 20.aprīlī plkst.17.00. Inga Vasiļjeva, Starptautiskais Baltijas Baleta festivāls, t. 7073700 Aleksandrs Ņemirovskis, t/c “Origo”, t. 7073101 Māris Plūme, “RKT Publicitāte”, t. 7610010

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s