1.jūlijā ap un iekš "Origo" viss notiks dziedot

Atbalstot triju organizāciju – reklāmas aģentūru “Bates / Red Cell” un “Ze Guru”, kā arī sabiedrisko attiecību aģentūras “RKT Publicitāte” iniciatīvu Dziesmu dienas organizēšanā, arī tirdzniecības centrs “Origo” 1.jūlijā ar savu līdzdarbību aicinās cilvēkus iesaistīties šīs kampaņas organizētajos pasākumos. Stacijas laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” tiks uzstādīta publiska skatuve, uz kuras ieplānotas vairākas aktivitātes visas dienas garumā.
Kā norādīja “Bates / Red Cell” tekstu un ideju autors Andris Akmentiņš, cilvēkiem ir jāatgādina, ka dziedāt ne tikai var un vajag lielos svētkos vai Dziesmu svētkos, bet arī ikdienā. “Senie latvieši dienu sāka un beidza ar dziesmu. Tā viņus pavadīja gan priecīgos, gan bēdu brīžos, jo dziedot kļuva vieglāk. Ne velti Latvijas trešo atmodu sauc par dziesmoto revolūciju,” uzsvēra A.Akmentiņš
Tirdzniecības centrs “Origo” ir ne tikai viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas aktīvi iesaistījās Dziesmu dienas atbalstīšanā, bet arī pats līdzdarbojas dziedāšanas tradīciju popularizēšanā.1.jūlijā dziesmas skanēs ne tikai pie tirdzniecības centra, bet dziedās arī paši centra darbinieki. “Origo” iekšējā radio paziņojumi tiks izpildīti dziesmas formā, savukārt, lai pieskandinātu tirdzniecības centra telpas, tiek organizēta dziedātāju grupiņa, kura dziedās dažādas zināmas dziesmas.
“Darbinieku iesaistīšana šāda veida aktivitātēs ir lielisks veids kā veidot pozitīvas un draudzīgas attiecības kolektīvā. Dziesma kā zināms ir varens vienojošs spēks,” skaidroja tirdzniecības centra “Origo” A.Ņemirovskis.
Dziesmu dienas rītā uz skatuves pašu izvēlētās dziesmas dziedās vairāki Latvijā populāri cilvēki. Savu līdzdalību šajā pasākumā ir apstiprinājusi labklājības ministre Dagnija Staķe, kas uzstāsies kopā ar ģimeni, kā arī citi politiķi un sabiedrībā pazīstami cilvēki.
Dienas laikā skatuve būs pieejama ikvienam dziedātgribētājam, kas varēs izpildīt jebkuru dziesmu pēc paša izvēles, vai arī vienkārši nodungot kā viņam klājas, ko viņš šodien ir darījis.
Dziesmu dienas organizētāji joprojām aicina Latvijas uzņēmējus aktīvi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā. A.Ņemirovskis uzsvēra, ka jau tagad ir novērojis, cik ļoti šī pasākuma organizēšana ir saliedējusi tirdzniecības centra kolektīvu, kas aizrautīgi iesaistās visās aktivitātēs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s