Dziesmu dienas ietvaros tiek izveidota mājas lapa www.dziedi.lv

Lai palīdzētu interesentiem iesaistīties akcijā, rosinātu idejas un plašāk informētu par 1.jūlijā notiekošo Dziesmu dienu, 27.jūnijā sāk darboties mājas lapa, kur varēs iegūt informāciju par reklāmas aģentūras “Bates / Red Cell” un “Ze Guru”, kā arī sabiedrisko attiecību aģentūras “RKT Publicitāte” rīkoto pasākumu.
“www.dziedi.lv mājas lapa būs pieejama visiem interesentiem, kuri vēlas uzzināt par piedalīšanos šajā akcijā, kā arī tiem, kuri vēlas uzzināt par notiekošajiem pasākumiem un piedalīties kā klausītāji,” stāsta Bates/Red Cell pārstāvis Ģirts Poļikovs.
Mājas lapā ir atrodama informācija par Dziesmu dienas pasākumu programmu, kura nedēļas laikā tiks papildināta ar jaunām aktivitātēm. Savukārt, lai cilvēkiem palīdzētu rosināt idejas dziedāšanai un iesaistīties akcijā, mājas lapā ir ievietoti vairāki iedziedāšanās padomi, piemēram, staigājot pa tumšu un vientuļu ielu, bailes var pārvarēt sparīgi dungojot dziesmiņu: “Es no vilka nebaidos, nebaidos, nebaidos…”.
Ir izveidota atsevišķa sadaļa, kurā ikviens uzņēmums ir aicināts pieteikt savu dalību Dziesmu dienā. Sadaļā atrodama pieteikuma forma, kurā norādāmas plānotās aktivitātes un laiki. Interesantākie un atraktīvākie pasākumi tiks filmēti, un pēc tam iekļauti kopīgā filmā par Dziesmu dienu.
1.jūlijā organizētās Dziesmu dienas mērķis ir sev un citām valstīm apliecināt dziesmas nozīmi mūsu tautas kultūrā, aicinot ikvienu Latvijas cilvēku dziedāt, īpaši iesaistot dziedāšanā tos, kuri parasti dziesmas tikai klausās, nevis dzied paši.
“Dziesmu dienā vēlamies noskaidrot, vai cilvēki vēl prot dziedāt, dziesmā izteikt savas jūtas un domas, un vairot dzīvesprieku ar dziesmas palīdzību. Nav noslēpums, ka mēs lepojamies ar savām dziedāšanas tradīcijām. Tāpēc 1. jūlijā mums ir unikāla iespēja parādīt sev un citām valstīm, ka “Latvija – zeme, kas dzied” ir mūsu identitātes un dzīves sastāvdaļa,” norāda “Bates / Red Cell” tekstu un ideju autors Andris Akmentiņš. Dziesmu dienas organizatori 1.jūlijā aicina dziedāt visus Latvijas uzņēmumus. Dziesmu dienā savu dalību jau apstiprinājuši vairāki Latvijā zināmi uzņēmumi un valsts organizācijas, tostarp “RBS Skals”, “Stendera Ziepju Fabrika”, “Emīla Gustava Šokolāde”, “Latvijas Radio”, “Lattelekom”, “Origo”, “Grifs AG”, Jelgavas pilsētas dome, Kuldīgas pilsētas dome, un citi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s