Koris "Kamēr" aktīvi iesaistās Dziesmu dienā

Koris “Kamēr” un Cēsu Pils koris ar savu entuziasmu un dziedāšanas vēlmi ir aktīvi iesaistījušies akcijā Dziesmu diena. 1.jūlijā akcijas laikā dziedātāji palīdzēs cilvēkiem aktīvāk iesaistīties lielajā sadziedāšanās priekā – dziesmā. Pasākuma organizētāji sola arī ne mazums pārsteigumu, kuri pagaidām netiek atklāti.
“Ne visi cilvēki ar pirmo uzaicinājumu piekrīt kaut ko nodziedāt. Koristi būs tie, kuri palīdzēs un motivēs cilvēkus piebiedroties un dziedāt līdzi,” stāsta RKT – Publicitāte projektu vadītājs Jānis Ķirpītis.
No plkst. 07.00 līdz 10.00 sadziedāties tiks aicināti sabiedriskā transporta konduktori un pasažieri. Savukārt “Lattelekom” darbinieki kopā ar dziedātājiem no kora “Kamēr” savos birojos dziedās no plkst. 10.00 līdz 13.00. “Attīrošā dziesma” skanēs no plkst. 18.00 līdz 20.00, kad iedzīvotāji tiek aicināti ieklausīties, tuvojoties firmas “Hoetika” mašīnai
Dziesmu dienas laikā Vecrīgā un Stacijas laukumā tiks uzceltas brīvās skatuves un teltis, kur ikviens, kas vēlēsies, varēs dziedāt tautas dziesmas, dungot pazīstamas melodijas vai vienkārši svilpot. Atcerēties piemirstus dziesmu vārdus šajā dienā palīdzēs uzziņu dienests «118».
Taču ir virkne pasākumu, kurus Dziesmu dienas organizētāji pagaidām neizpauž, lai negaidot un jebkurā vietā spētu pārsteigt arī cilvēkus, kas varbūt mēģinās izvairīties no vispārējās dziedāšanās, neejot uz izziņotajiem pasākumiem.
Lai palīdzētu interesentiem iesaistīties akcijā, rosinātu idejas un plašāk informētu par 1. jūlijā notiekošo Dziesmu dienu, 27. jūnijā sāka darboties mājas lapa http://www.dziedi.lv.
Dziesmu dienas organizatori 1.jūlijā aicina dziedāt visus Latvijas uzņēmumus. Savu dalību jau apstiprinājuši vairāki Latvijā zināmi uzņēmumi un valsts organizācijas, tostarp “RBS Skals”, “Stendera Ziepju Fabrika”, “Emīla Gustava Šokolāde”, “Latvijas Radio”, “Lattelekom”, “Origo”, “Grifs AG”, “Līvu Akvaparks”, “Aura Auto”, Jelgavas pilsētas dome, Kuldīgas pilsētas dome, un citi.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s