Pie tirdzniecības centra "Origo" ir izvietota izstāde "The Beast"

No 17.oktobra līdz 20.novembrim Rīgā, pie tirdzniecības centra “Origo” ir izvietota izstāde “The Beast”. Tas ir milzīgs piepūsts dinozaurs, kura iekšpusē kā muzejā interesentiem tiek dota iespēja iepazīt dzīvnieka fizioloģisko uzbūvi. Izstādes objekts pārsteidz ar savu lielumu – tā augstums sasniedz 9,4 metrus, platums 14 metrus, bet garums pat 45 metrus. Plānots, ka mēneša laikā savdabīgo izstādi apmeklēs vismaz 10’000 interesentu.

Beļģu firmas “Wonderworld Productions/Belgian music and entertainment group” veidotā izstāde “The Beast” ir jaunākā interaktīvā atrakcija, kura ļauj apskatīt dinozaura fizioloģisko uzbūvi no iekšpuses. Interesenti ekskursiju uzsāk, ieejot caur milzeņa muti. Ar gaismas efektu un skaņu palīdzību tiek parādīta reālā iekšējo orgānu darbība. Ik pa brīdim no ‘briesmoņa’ mutes tiek laisti dūmi, izdotas skaņas, kas izzināšanas ekskursiju padara vēl aizraujošāku.
“”Origo” ir devis piekrišanu šīs izstādes norisei Stacijas laukumā, vadoties gan no izklaides piedāvāšanas principa Stacijas laukumā, gan, galvenokārt, ņemot vērā izstādes piedāvātās zināšanu papildināšanas iespējas,” komentē tirdzniecības centra “Origo” direktors Aleksandrs Ņemirvoskis.
“Stacijas laukums kā izstāžu vieta ir ļoti izdevīga. Tam ir veiksmīgs ģeogrāfiskais novietojums – Rīgas pilsētas centrs, pastāvīgas cilvēku plūsmas un sabiedriskā transporta krustpunktā. Stacijas laukums, tāpat kā “Origo”, pārstāv un simbolizē Rīgas pilsētas ikdienu un kultūras dzīvi,” uzskata A.Ņemirovskis.
Stacijas laukumā ir notikušas jau vairākas izstādes, kā arī dažādi koncerti, kampaņas un citi sabiedriski aktīvi pasākumi. Divus gadus pēc kārtas ir noticis “Origo” folkmūzikas festivāls ar Eiropas un Āzijas tautas mūzikas un pasaules mūzikas pārstāvju piedalīšanos; dažādu sociālu apvienību un organizāciju izstādes un kampaņas, piemēram, ES pretsmēķēšanas kampaņa, Pasaules Dabas fonda akcija pret piemēslošanu mežā, mazākumtautību bērnu folkloras ansambļu koncerts. Dažādas “Origo” un tā nomnieku rīkotās aktivitātes – Rimi svētki, NS King apavu piramīda, Street dance un loterijas izloze 1.septembra kampaņas ietvaros u.c.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s