Neprecīzas informācijas dēļ cieš Origo centrā esošais bārs Neo

„Izplatot neprecīzu informāciju par Origo pulksteņtornī manītajiem dūmiem 21.oktobra rītā, ir nodarīti zaudējumi bāram – restorānam „Neo”, kurš atrodas pulksteņtorņa telpās,” informē t/c „Origo” direktors Aleksandrs Ņemirovskis, atgādinot, ka 21.oktobra rītā notika nevis ugunsgrēks, kā to rakstīja daudzi mediji, bet gan dūmvada dūmu izkliedētāja motora īslaicīgs bojājums.
„Šādas neprecīzas informācijas izplatīšana bieži vien nodara lielāku ļaunumu nekā šķiet. Izveidojas situācija, kuras rezultātā uzņēmums cieš ne tikai morāli, bet lielākoties tieši finansiāli,” uzsver A.Ņemirovskis, precizējot, ka ir klienti, kas domā, ka „Neo” tagad pēc it kā notikušā ugunsgrēka nestrādā. Tāpat ir klienti, kas baidoties apmeklēt tādas vietas, kurās iespējamas ugunsnelaimes. 

T/c „Origo” direktors ir neizpratnē, kāpēc neprecīza informācija nonāk medijos. Bieži vien vainīgas atbildīgās valsts institūcijas, kuras ziņu aģentūrām un laikrakstiem sniegušās nepārbaudītu informāciju, kā tas bija situācijā par negadījumu „Origo” pulksteņtornī. 

„Mani pārsteidz arī mediju darbība. Dienā, kad notika negadījums, par to ziņoja vairākas radio stacijas, pārraidīja televīzijas un vēlāk par to rakstīja lielākā daļa laikrakstu, bet neviens no medijiem nepiezvanīja, lai noskaidrotu nelaimes gadījuma īstos cēloņus un sekas, kā arī precizētu informāciju,” neizpratnē ir A.Ņemirovskis. 

T/c „Origo” direktoru uztrauc ne tikai Origo, tā nomnieku, klientu un Stacijas laukuma publicitāte, bet arī tas, ka šādā situācija var nokļūt ikviens uzņēmējs, kurš var nepamatoti ciest no ierēdņu nepatiesas informācijas izpaušanas, vai arī no medijos publicētās dezinformācijas.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s