Pirms svētkiem uzņēmumi aktīvi pērk dāvanu kartes

“Līdzīgi kā citos gados, arī šogad pirms svētkiem ir novērojama tendence augstam pieprasījumam pēc dāvanu kartēm,” informē tirdzniecības centra “Origo” direktors Aleksandrs Ņemirovskis, piebilstot, ka tieši šobrīd visvairāk dāvanu kartes pērk juridiskas personas, izmantojot internetu. “Tas ir vienkāršs un ērts veids, kā apsveikt savus darbiniekus,” uzskata A.Ņemirovskis.
Šāda aktīva interese skaidrojama ar salīdzinoši vienkāršo veidu, kā apsveikt savus darbiniekus, dodot iespēju pašiem nopirkt sev vēlamo dāvanu.
Katru gadu aug uzņēmumu skaits, kuri izvēlās dāvināt saviem darbiniekiem dāvanu kartes pirms nozīmīgiem svētkiem. Daudzi uzņēmumi dāvanu kartes dāvina arī dažādās jubilejās visa gada garumā, mainot summas un vietas, kur var iepirkties.
Dāvanu kartes var iegādāties ne tikai tirdzniecības vietu informācijas centros, bet arī pasūtīt vairumā un veikt bezskaidras naudas norēķinu, aizpildot vienkāršu formu internetā.
Aizpildot formu internetā, tā tiek nosūtīta uz Informācijas centru, kur tiek sagatavots rēķins un nosūtīts pasūtītājam. Ņemot līdzi bankas apzīmogotu maksājuma uzdevumu un zīmogu, nākamais posms jau ir došanās pakaļ kartēm, kuras var saņemt līdz pat 22:00.
“Pirms svētkiem ir jāuzspēj izdarīt daudzi darbi un nereti vienkārši trūkst laika iepirkties,” atzīst A.Ņemirovskis.
A.Ņemirovskis arī secina, ka bieži mēs nezinām, ko dāvināt citiem un radam sev papildus neērtības, no kurām varam pasargāties, uzdāvinot dāvanu karti.
“Pirmssvētku steigā, kad jāuzspēj apciemot radi un draugi, bieži vien mēs izvēlamies vairākas stundas pavadīt veikalos, meklējot dāvanas, lai pēc tam ciemos pavadītu tikai īsu brīdi. Manuprāt, labāk ir ilgāk ciemoties un patīkami pavadīt laiku tuvu cilvēku sabiedrībā,” uzskata A.Ņemirovskis.
“Šogad esam nolēmuši lauzt tradīciju ar šampanieša pudeles un konfekšu kastes dāvanu Ziemassvētkos un uzdāvināt saviem darbiniekiem dāvanu kartes, lai katrs varētu nopirkt sev dāvanu pēc patikas, kaut vai vairākas konfekšu kastes,” jokojot stāsta VSIA “Daugavas stadions” direktors Kaspars Timermanis.
“Uzņēmumā “RBS Skals” dāvanu kartes tiek dāvinātas jau trīs gadus. Trīs vai četras reizes gadā rīkojam īpašo jubilāru pasākumu, kurā darbiniekiem pasniedzam dāvanu kartes, tai skaitā arī lielākos svētkos. Tas ir ļoti ērts veids, kā lieliem uzņēmumiem apsveikt darbiniekus, turklāt pie dāvanu kartēm klāt var pielikt dažādus ar uzņēmuma simboliku veidotus suvenīrus, kas lieliski papildina viens otru,” uzskata “RBS Skals” sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Viļuma.
Sīkāka informācija par iespēju internetā iegādāties dāvanu kartes http://www.origo.lv

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s