“Ideju vakariņās” meklēs idejas Latvijas ekonomikas attīstībai


Trešdien, 6.maijā “Baltijas Konsultantu nams” kopā ar biedrību “Academia” aizsāks jaunu tradīciju – “Ideju vakariņas”. Tās ieplānotas katra mēneša pirmās trešdienas vakarā un notiks “Hotel Īslande” restorānā. Vienkopus tiks pulcēti sabiedrībā zināmi un idejām bagāti uzņēmēji, finansisti, politiķi, ierēdņi, pētnieki un žurnālisti, lai brīvā formā iniciētu un apspriestu idejas Latvijai.


“Šobrīd ir daudzi, kas prot konstatēt bēdīgo situāciju valstī un tās ekonomikā, taču situācijas dramatizēšana nav veicinājusi cilvēku pūliņus meklēt jaunas idejas. Tāpēc šobrīd publiskajā telpā dominē tikai bailes, un tās pārņem pat tos, kas it kā nebūtu objektīva pamata no kaut kā baidīties,” uzskata “Baltijas Konsultantu nama” valdes loceklis Māris Ginters.


“Ir vajadzīgas idejas, tai skaitā pat visnereālākās, tādējādi dodot cerību gan uzņēmējiem kā darba devējiem, gan arī darba ņēmējiem. Man liekas, ka šobrīd ekonomisko situāciju jau vairāk sāk ietekmēt nevis finanšu nepietiekamība, bet gan uzņēmēju bailes un apātija,” norāda Māris Ginters.


“Baltijas Konsultantu nams” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas specializējies grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanā. “Tikko pabeidzām veidot gada pārskatus vairāk nekā 160 Latvijas uzņēmumiem, attiecīgi mums ir iespēja no pirmavotiem iepazīt jaunākās tendences Latvijas tautsaimniecībā. Situācija nav iepriecinoša,” zina stāstīt Māris Ginters.


Uz “Baltijas Konsultantu nama” rīkotajām “Ideju Vakariņām” ir uzaicināti uzņēmēji, finansisti, politiķi, ierēdņi, pētnieki un žurnālisti. Katrs par savām vakariņām maksās pats – Ls 4,50.


Pirmo vakariņu moderators būs sabiedrisko attiecību speciālists un biedrības “Academia” vadītājs Kristians Rozenvalds. “Pasākums plānojas brīvā un nepiespiestā atmosfērā, jo “prāta vētras” ietvaros ir svarīgi izvērtēt katru ideju, jo iespējams tā, kas sākotnēji būs šķitusi pati neloģiskākā, pēcāk izrādīsies vissaistošākā. Vienīgais ierobežojums būs nerunāt par to, cik tagad slikti, un nemeklēt to, kas pie tā ir vainīgs. Mūsu uzdevums ir meklēt izeju, nevis rakņāties pagātnē,” rezumē K.Rozenvalds.


Plašāka informācija:

Māris Ginters, “Baltijas Konsultantu nams”

Mob. +371 29252369; Tel.: +371 67397558;

maris.ginters@bkn.lv; http://www.bkn.lv

Kristians Rozenvalds, “Academia”

Mob. +371 29 546666

Kristians@Rozenvalds.lv; http://www.rozenvalds.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s