«Jelgavnieki.lv» rīko basketbola miniturnīru politiķiem


Portāls un žurnāls «Jelgavnieki.lv» otrdien, 28. aprīlī, plkst. 18 Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) sporta zālē, Tērvetes ielā 91b, rīko basketbola miniturnīru politiķiem, kurā aicināti piedalīties Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada deputātu kandidāti.

Savu līdzdalību turnīrā apstiprinājušas Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas, partiju «Sabiedrība citai politikai» un LPP/LC komandas. Lai sacensības būtu interesantākas, turnīrā piedalīsies arī Latvijas žurnālistu komanda, Saeimas deputātu komanda, kā arī komanda «Zemgales ērgļi», kurā ik otrdienu spēlē Jelgavā pazīstami uzņēmēji, organizāciju vadītāji, advokāti, tiesneši, prokurori un arī politiķi, tai skaitā arī Jelgavas mērs Andris Rāviņš, kurš gan savu dalību šodienas turnīrā nav apstiprinājis.


«Ar turnīra palīdzību ceram priekšvēlēšanu arēnā kūsājošo cīņassparu novirzīt sportiskākā gultnē un rosināt pozitīvu partiju savstarpējo kontaktu veidošanu, kas lieti noderēs jau pēc vēlēšanām,» turnīra mērķi skaidro «Jelgavnieki.lv» īpašnieks Kristians Rozenvalds.


«Basketbols ir unikāls sporta veids, jo prasa saliedētu komandas darbību. Tāpēc šis turnīrs būs arī sava veida pārbaude kandidātiem – spēles laikā ikviens varēs redzēt un novērtēt katra stiprās un vājās puses. Kāds grib visu izdarīt viens pats, cits savukārt turas stūrī un izvairās no nopietnas spēles vai, tieši otrādi, lieliski spēlē komandā – tas viss būs redzams,» uzsvēra K. Rozenvalds.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s